• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zdrada

Mężczyzna

Ert45626

Cichy Podglądacz
Cześć, mam partnerkę ale brakuje mi kontaktu z innymi kobietami.
Myślałem iść na łatwiznę i iść na divy albo na masaż erotyczny.
Czy jest jakaś różnica, która zdrada będzie mniejsza?
 
Mężczyzna

riczi1973

Seks Praktykant
przychodzi taki moment w związku i myśli o malutkiej zdradzie u mężczyzny jak u kobiety z mojego punktu widzenia malutka zdrada jest nawet wskazana aczkolwiek też do przemyślenia bo jest nad czym, jak to zrobić jak spojrzeć w oczy kobiecie, żonie jak to umiejętnie zatuszować, na początku po zdradzie trzeba zabawić się w aktora i grać dalej tak jakby nic się nie stało, a kobiety potrafią wyciągnąć cichą tajemnice jak coś wyczują, wystarczy że podczas rozmowy na całkiem inny temat spojrzą w oczy, i zaczną się pytania. Ja na Twoim miejscu gdybym cofnął się do czasów małżeństwa na pewno bym skorzystał by kochać się z inną kobietą, oczywiście dyskretnie i bezpoznaki bo już wiem jak zagrać aktora ,
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Zaraz "zdrada", wielkie armaty wyciągane, układ powinien być czysty, wiemy co robimy, więc tylko otwarty na dodatkowe odskoki związek ma sens, bez nawiązywania długich związków ma sens,
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Piotr_40 Czy zdrada podnieca? Seks 91
E Zdrada emocjonalna Porady seksualne 0
A Zdrada (nie)kontrolowana Seks 2
Michal29 Zdrada Seks 18
P Zdrada kontrolowana Fantazje erotyczne 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry