• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zdrada kontrolowana.

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ja miałem zdradę kontrolowana jak pojechałem kiedyś na dziewczyny z roksy. Mojej akurat nie było kilka dni, a zawsze chciałem tego spróbować. Wybrałem wtedy 32 letnia blond mamuśkę, skakała po mnie jak szalona i porządnie wyruchała.
Ok, ale na czym polegała owa zdrada kontrolowana?
Pytam, bo to co napisałeś wpisuje się w klasyczny, pospolity skok w bok.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Aha...
Znamy kluby gdzie przy wejściu na dobry wieczór krzyczy plakat: wierzymy tylko Bogu, wszyscy inni płacą gotówką! 🙂 🙂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
I co z tego skoro w kubie liczą się tylko prawa właściciela?
Masz gotówkę, która nie pozostawia śladów w sieci? Wejdziesz!
Nie masz? A zatem wytrzeb fiutka pod najbliższym drzewem 🙂
 
Mężczyzna

Ediedi

Cichy Podglądacz
I co z tego skoro w kubie liczą się tylko prawa właściciela?
Masz gotówkę, która nie pozostawia śladów w sieci? Wejdziesz!
Nie masz? A zatem wytrzeb fiutka pod najbliższym drzewem 🙂
Panowie panie zeszliśmy z tematu daleko daleko to co pisałem to sarkazm moim zdaniem żart w każdym temacie potrzebny bo nudno by było a niektórzy czekają że podzielimy się tym co o tym sądzimy pozdro dla każdego kto to czyta❤️❤️
 
Kobieta

Iza1990

Cichy Podglądacz
Hej. Chodzi za mną mysl i chec Cuckoldu z narzeczona.
Tego rodzaju ukladu mialem okazje sprobowac z poprzednią partnerką.
Obecna nie jest tak otwarta na takie zabawy i modyfikacje jednak wiemy, ze kobieta prawdy Ci nie powie.
jakie Wy macie doświadczenia w tym temacie. Może ktos chcialby poderwać moją Panią;)
Narzeczony wkręcił mnie w swingowanie z które wyniknęło, jak to pisał ktos tutaj wifesharing(nie znałam tego określenia, ale chyba oddaje ideę)
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Narzeczony wkręcił mnie w swingowanie z które wyniknęło, jak to pisał ktos tutaj wifesharing(nie znałam tego określenia, ale chyba oddaje ideę)
Ja swojej żony innemu bym nie oddał. Ale chetnie razem z moją żona zajelibyśmy sie inną. Jej mąż może się wtedy przyglądać :)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Narzeczony wkręcił mnie w swingowanie z które wyniknęło, jak to pisał ktos tutaj wifesharing(nie znałam tego określenia, ale chyba oddaje ideę)
Oparcie życia na jedynie slusznej i qlownej i obowiązującej wykładni: dobre, co jest pierwsze zwsze bylo idionizmem! Zawsze!
 
Mężczyzna

KonradKle

Cichy Podglądacz
Niestety swing = koniec miłości, tzn. koniec miłości w takim przypadku musi nastąpić już o wiele wcześniej.... Namówiłem na coś takiego swoją byłą, ale nastąpiło to wówczas, gdy już wszystko między nami się kończyło. Wcześniej pewnie na coś takiego bym się nie zdecydował.....
 
Mężczyzna

Norxham

Cichy Podglądacz
Kilka lat po slubie po miesiacach fantazjowania o trojkacie z innym facetem zaprosilismy kolege z przed lat. To bylo niesamowite patrzec jak on ja rozbiera, jak ona kleka przed nim i obciaga jego k... tzrymalem jej nogi gdy rznal ja lezaca na plecach. Widok jej ogromnych piersi podskakujacych gdy ujezdzala go i sam moment podwojnej penetracji. Gdy czujesz rznac dupe swojej zony ze w cipce jest inny kutas jest tak niesamowite, ze zapraszamy panow do naszego seksu juz prawie 20 lat
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Niestety swing = koniec miłości, tzn. koniec miłości w takim przypadku musi nastąpić już o wiele wcześniej.... Namówiłem na coś takiego swoją byłą, ale nastąpiło to wówczas, gdy już wszystko między nami się kończyło. Wcześniej pewnie na coś takiego bym się nie zdecydował.....
To zależy co rozumiesz przez miłość. Jeśli seks to oki. Każdy ma różne wartości. Są dziewczyny, które nie pozwolą facetowi z inną rozmawiać. Inne namówią na taniec z inną na weselu. Niektórzy mają jeszcze inne. Można się różnie podkręcić. Np. niektórzy faceci lubią jak inni patrzą z pożądaniem na jego kobietę. Bardzo płytka odpowiedź. Widać, że masz płytkie rozumowanie. Rozumiem, że mozna np nie zgodzić się, bo np. byłbym zazdrosny lub mnie to nie kręci, ale mówienie, że to koniec miłości... Czyli jak żona po porodzie nie będzie chciała seksu to koniec miłości ? Bo seksu nie ma ? :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry