• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zdjęcie stóp przez nieznajomego - zgodzilybyście się?

Mężczyzna

Kynamite00

Cichy Podglądacz
Hej 😊
Pytanie do kobiet. Załóżmy sytuację - jest typowy piątkowy/sobotni wieczór, jesteście w centrum miasta w seksownych szpilkach i zaczepia Was nieznajomy mówiąc, że macie piękne stopy i czy mógłby zrobić ich zdjęcie. Jaka byłaby Wasza reakcja? Czy zmieniłaby się, gdyby powiedział, że chciałby zrobić zdjęcie np. za 100 zł? 😅 Czy dużo zalażałoby od jego wyglądu, gdyby to był facet w Waszym typie (powiedzmy brunet 190 wzrostu) to miałby większe szanse powodzenia z pytaniem?

Taka trochę fantazja, ale ile razy widziałem niezwykle piękne kobiety w mega gustownych szpilkach/sandałkach, z nienagannym pedi, ale rozsądek wygrał i nigdy nie odważyłem się na takie pytanie. Może gdyby to była 2-3 w nocy i dziewczyny w bardziej "imprezowym nastroju" byłyby bardziej otwarte na taką propozycję.. Wszak to nic złego na dobrą sprawę.

Co o tym sądzicie, sami zdecydowalibyście się na taki krok w stosunku do dziewczyny?
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Nie zdecydowalbym się. Moim zdaniem odbierają to jako formę napastliwości.
Po za tym nie jestem na tyle atrakcyjny, aby je "oszołomić"😌 i żle by się to dla mnie skończyło😄
Atrakcyjnemu wolno więcej;)
Tak sczerze ten pomysł mi się nie podoba, budzi zbyt wiele niepewnośći.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry