• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zdjęcia na parkingu

Kobieta

julita38

Cichy Podglądacz
Dojechaliśmy na leśną polanę. Kolega kazał mi wyjść przed samochód i rozebrać się. Chwile się wahałam, ale w końcu zaczęłam się rozbierać. Obserwował mnie uważnie. Po chwili stałam naga. Podszedł do mnie i powiedział: "Daj mi ubranie". Otworzył bagażnik i schował moje ubranie.

Stałam naga na parkingu, wydepilowana i szczupła, z krótkimi blond włosami. Moje małe, ale napięte piersi miały duże, wrażliwe sutki. Kolega zaczął robić zdjęcia, mówiąc, że wyglądam ciekawie, gdy jestem zawstydzona.

Stojąc naga na parkingu, poczułam, jak serce mi wali. Kolega kazał mi stanąć tyłem do niego i położyć ręce na masce samochodu. Wypięłam pupę, czując podniecenie mieszać się z niepewnością. To był moment, gdy oddałam mu kontrolę, gotowa na to, co miało nastąpić.

Stojąc wypięta, usłyszałam dźwięk zakładania gumowej rękawiczki, który rozbrzmiał w ciszy. Następnie poczułam, jak wyciska na nią żel, i chwile później poczułam go na mojej skórze. Poczucie rozchylających się pośladków było bardzo zawstydzające, gdy zaczął nakładać wilgotny żel środkowym palcem powiedział "Teraz się rozluźnij" - usłyszałam głos. Metalowy chłód analnej zatyczki delikatnie wdzierał się do mojej pupy, a ja czułam, jak moje pośladki zaciskały się w obronie przez intruzem. On jednak się nie poddawał i napierał coraz silniej. Nagle poczułam jak pośladki ustępują a korek wsunął się jak by zassał głęboko do pupy."Teraz wyglądasz dużo lepiej i możemy iść na sesję zdjęciową" - dodał.

Oderwałam ręce od ciepłej maski samochodu i wyprostowałam się, czując głęboko włożoną analną zatyczkę. "Teraz pójdziemy nad jezioro, w ustronne miejsce, gdzie nikt nie powinien nas widzieć" - powiedział. Poszłam naprzód, czując jego spojrzenie na swoim ciele.
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry