• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zauroczenie w dziewczynie z kamerki erotycznej

Mężczyzna

Bruno2000

Cichy Podglądacz
Witam. Mam 19 lat i mam pewien problem.

Od jakiegoś czasu oglądam w internecie strony z kamerkami erotycznymi. Na jednej z takich stron od samego początku(gdy zacząłem wchodzić na tą stronkę z kamerkami erotycznymi) oglądam transmisje takiej jednej dziewczyny. Ta dziewczyna jest bardzo piękna i inteligenta i trochę mnie pociąga. A ponadto ma poczucie humoru. Nie potrafię się oprzeć tej dziewczynie i temu,żeby nie oglądać jej transmisji. Jestem w tej dziewczynie zauroczony. Ale z drugiej strony bardzo kocham moją przyjaciółkę(z całego serca i na zabój),którą znam od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Czasem czuję jakbym zdradzał tą moją przyjaciółkę z tą dziewczyną z tej strony z kamerkami erotycznymi i mam poczucie winy. A nie chcę zdradzać mojej przyjaciółki,którą kocham i nie chcę łamać jej serca. Moja przyjaciółka jest o wiele piękniejsza od tej dziewczyny,jest bardzo inteligenta,ma poczucie humoru. Jestem do swojej przyjaciółki bardzo przywiązany emocjonalnie i mam do niej ogromny sentyment,ta przyjaciółka mnie pociąga. Moja przyjaciółka też ma 19 lat.

Co mam robić?
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Zdradzasz przyjaciółkę? No bez jaj.
Po pierwsze zdecyduj się czego tak naprawdę chcesz, bo chyba sam jeszcze tego nie wiesz.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Bruno, jest zwiazek, to mozna mowic o zdradzie. Jesli nie ma zwiazku, to nie ma dylematu :)

Co masz robic? Przemyslec, co tak wlasciwie chcesz, i co z tego chcenia jest realne do osiagniecia. Masz do wyboru dziewczyne z kamerki gdzies tam w sieci vs przyjaciolke w realu. Chyba wiadomo co jest tu osiagalne. Ale sam musisz podjac decyzje.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Bruno, jak przystało na faceta musisz określić się co w Twoim życiu jest ważniejsze, i czy Twoja deklaracja: bardzo kocham moją przyjaciółkę(z całego serca i na zabój) jest prawdziwa. Śmiem w to wątpić.
Nie kochasz jej, bo rozglądasz się za lepsza od niej i tutaj ne ma wytłumaczenia, nie ma usprawiedliwienia. Albo kochasz, albo jarają Cie plastykowe dupy z internetu, które i tak nigdy ne zgarniesz pod siebie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry