• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zastanawia mnie kilka kwestii

Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
1. Znalazłem aplikację randkową CSL. Aplikacją siostrzaną jest Finally. Są płatne, ale konto darmowe wystarcza do polubienia kont kilkunastu panien. Jeśli trafi ci się Match to możesz do laski napisać. One jednak często nie odpisują a jak już odpisze to z propozycją fotek i filmów czy bielizny za $. To prawdziwa plaga. Może domyślacie się dlaczego tak jest?

2. Oto lista moich aplikacji randkowych. Tinder, CSL, Finally, Waplog, W-Match, Skout, MeetMe, Happn, Blindr, Tagged, Unbordered, WooPlus, Mingle2, Poland Social, Fotka, Bigo Live, Slowly, Badoo. Może ktoś z was korzysta z którejś i podpowie która z nich jest najtańsza najskuteczniejsza?

3. Gdzieś na forum jeden z was pisał, że jeśli nie mam możliwości poprawić wyglądu swojego ciała (nabrać masy mięśniowej), powinienem zmienić fryzurę bo nawet tak drobne akcenty mają znaczenie. Czy możecie podpowiedzieć jak taką fryzurę wybrać, podać jakieś propozycje?

4. Jeśli randkujecie pisząc z dziewczynami z za granicy, to z jakich krajów?
 
Mężczyzna

elomelo1

Nowicjusz
1. Znalazłem aplikację randkową CSL. Aplikacją siostrzaną jest Finally. Są płatne, ale konto darmowe wystarcza do polubienia kont kilkunastu panien. Jeśli trafi ci się Match to możesz do laski napisać. One jednak często nie odpisują a jak już odpisze to z propozycją fotek i filmów czy bielizny za $. To prawdziwa plaga. Może domyślacie się dlaczego tak jest?

2. Oto lista moich aplikacji randkowych. Tinder, CSL, Finally, Waplog, W-Match, Skout, MeetMe, Happn, Blindr, Tagged, Unbordered, WooPlus, Mingle2, Poland Social, Fotka, Bigo Live, Slowly, Badoo. Może ktoś z was korzysta z którejś i podpowie która z nich jest najtańsza najskuteczniejsza?

3. Gdzieś na forum jeden z was pisał, że jeśli nie mam możliwości poprawić wyglądu swojego ciała (nabrać masy mięśniowej), powinienem zmienić fryzurę bo nawet tak drobne akcenty mają znaczenie. Czy możecie podpowiedzieć jak taką fryzurę wybrać, podać jakieś propozycje?

4. Jeśli randkujecie pisząc z dziewczynami z za granicy, to z jakich krajów?

1. Totalnie nieznane aplikacje w Polsce. Jak chcesz działać na naszym rynku matrymonialnym to najpopularniejsze są tinder, badoo, sympatia, zaadoptuj faceta. Co do drugiej części pytania - to najczęściej sa fejki sprzedający gotowe paczki hulające po najróżniejszych discordach.

2. Tinder będzie najlepszy lokalnie, Badoo jest fajnym miejscem jeśli kilometry nie mają dla Ciebie znaczenia. Fotka to ściek, który raczej polecam omijać jeśli nie chcesz się frustrować. Reszta z wymienionych to raczej bardzo duża nisza bo żadnej z marki nie kojarzę nawet.

3. Jeżeli nie jesteś w stanie nabrać masy mięśniowej, postaraj się przynajmniej nie nabierać nadmiernie tej tłuszczowej - a jesli juz jest to dietka. To taka rada zarówno ze względu na kwestie estetyczne i po prostu czysto zdrowotne jeśli nie jesteś w stanie zapewnić sobie z różnych powodów ruchu. Co do fryzury - undercut jest takim fajnym prostym klasykiem, który pasuje większości facetów. Jak genetyka obdarzyła Cię jeszcze gęstą brodą to będzie to naprawdę spoko wyglądać. Ale najlepszy efekt i tak uzyskasz jak pójdziesz do jakiegoś barbera który ma pojęcie o tym zawodzie a nie tylko się nazywa barberem bo teraz to modne i sam Ci coś doradzi konkretnie juz pod Ciebie widzac Cię.

4. Jak trafiasz na polskiej lokalizacji kogoś zza granicy, zwłaszcza poza jakimiś naprawdę dużymi, turystycznymi miastami - niech zapala Ci się czerwona lampka - często są to ludzie którzy początkowo będa flirtować, a potem będą Cię chcieli wciągać w crypto. W przypadku Azjatek to niestety w 90% pewniak, więc z góry omijaj. Za czasów studenckich najczęściej zdarzało mi się flirtować z Ukrainkami. Teraz nie trzeba już wyjeżdżać we wschodnie rejony żeby na luzaku jakąś znaleźć :D A jeżeli chcesz pobawić się zmianą lokalizacji to z mojego tour'u tinderem po świecie chyba najmilej wspominam Lusake w Zambii :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry