• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zakład z koleżanka

Mężczyzna

xdaniel95

Cichy Podglądacz
Historia prawdziwa, zdarzyła się około dwóch lat wstecz.

Kiedyś byłem w klubie i jakaś dupeczka przy barze chciała się ze mną założyć o jakąś pierdołe. Niby na żarty powiedziała że jeśli wygram to pójdziemy do toalety i zrobi mi loda. Nawet się nie musiałem zbytnio postarać i zakład wygrany, pytam się jej więc czy idziemy do toalety świętować moją wygraną. Bierze mnie za rękę i idziemy w stronę toalet. Wchodzimy do kabiny, a ona ściąga mi spodnie, później bokserki i wyciąga mojego penisami wierzch koszulki. Był jeszcze w niepełnym wzwodzie więc musiała najpierw go porządnie postawić. Dobry kwadrans pieściła swoimi piersiami go, a później zebrała trochę śliny i napluła na niego. W międzyczasie bawiła się swoimi piersiami i je masowała. Lodzik pierwsza klasa, dziewczyna znała się na rzeczy i była w tym naprawdę dobra. Coraz mocniej i głębiej wsadzała sobie mojego sterczącego jak nigdy wcześniej w zyciu penisa. Minął kolejny kwadrans, a ona dalej robi mi dobrze i dotyka mnie po jądrach. Nagle zapytała mnie czy chce może dojść. Odpowiedziałem, że tak i przyspieszyła, dołożyła druga rękę i waliła mi go już bardzo szybko. Byłem już bardzo blisko aż nagle doszedłem, w momencie wytrysku wsadziła go sobie do buzi i wszystko wytrysnęło jej w środku ust. Orgazm był bardzo intensywny, a objętość wytrysku była tak duża że zakrztusiła się nie mieszcząc wszystkiego w buzi. Reszta spermy kapała jej z buzi na szyje i niżej na piersi. Rozsmarowała sobie rękoma wytrysk na biuście i potem ubrała biustonosz, a potem koszulkę. Wytarła sobie twarz ręcznikiem papierowym. Później ja sie wytarłem i ubrałem z powrotem. Wyszliśmy z ubikacji jak gdyby nigdy nic i wróciliśmy bawić się dalej.
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
»Szłem ulicą a naprzeciwko też szła dziewczyna. Nagle uklękła przedemną rozpieła rozporek i wyciągnęła mi kutasa i zrobiła mi loda. Potem wstała i poszła. To ja też poszłem«.

Moja historyjka nie jest lepiej napisana, za to ma jedną zaletę. Jest krótka.
Następnym razem, jak coś zechcesz opublikować, zrób to w języku polskim, a nie polskawym.​
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry