• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

zacisk na penisie podczas masażu erotycznego wykonywanego w salonie

Mężczyzna

Krzysiek4815

Cichy Podglądacz
Wybieram się na masaż erotyczny. Czy na masażu erotycznym Nuri Nuri, mogę używać zacisku na penisa, by penis stał mi cały czas podczas tego masażu, czy to będzie przeszkadzać masażystce ? Zależy mi na tym by podczas tego masażu masażystka często dotykała go swoim ciałem.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Jeżeli trafisz do dobrego salonu to na taką usługę możesz liczyć...masażystka będzie dotykać go dłońmi,biustem itd...Niestety nie wiem czym jest zacisk na penisa...
 
Mężczyzna

emrronn

Nowicjusz
Wybieram się na masaż erotyczny. Czy na masażu erotycznym Nuri Nuri, mogę używać zacisku na penisa, by penis stał mi cały czas podczas tego masażu, czy to będzie przeszkadzać masażystce ? Zależy mi na tym by podczas tego masażu masażystka często dotykała go swoim ciałem.
Nie lepiej zadzwonić do salonu do którego się idzie i zapytać? Pewnie u jednych można a u innych nie.
 
Mężczyzna

Krzysiek4815

Cichy Podglądacz
chodzi o to by mój penis był sztywny i stał przez długi czas, dzięki czemu masażystka wykonując masaż będzie się o niego ocierać. A ja będę mieć większą przyjemność z tego masażu.
Napisałem do nich emaila i odpowiedzieli że nie ma problemu.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry