• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zabiorę jakaś fajna kobietę za tydzień do spa

W

Wawamen

Guest
Cześć. Mam ochotę wyjechać na weekend spędzić miło czas. Pobyt w hotelu natural hotel- ekologiczny hotel z plaża na wyspie. Mam 30 lat, wysportowana sylwetka. Jeśli jesteś zainteresowana napisz na priv. Wymienimy się zdjęciami i może uda nam się miło spędzić weekend. Będę jechał z mazowieckiego. Przywiozę, odwiozę skąd będziesz chciała byle nie jechać pół polski.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Cześć. Mam ochotę wyjechać na weekend spędzić miło czas. Pobyt w hotelu natural hotel- ekologiczny hotel z plaża na wyspie. Mam 30 lat, wysportowana sylwetka. Jeśli jesteś zainteresowana napisz na priv. Wymienimy się zdjęciami i może uda nam się miło spędzić weekend. Będę jechał z mazowieckiego. Przywiozę, odwiozę skąd będziesz chciała byle nie jechać pół polski.
Sąsiadka narzeka na ból krzyża, czy może się do Ciebie zgłosić? Ma sporo wolnego czasu na emeryturze i już praktycznie żadnych zobowiązań :D
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry