• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zabawy myszką

trybel1

Biegły Uwodziciel
Czasem wynajmuję dziewczynkę z Roksy i bawię się jej cipcią. Na start robi sobię palcóweczkę. Uwielbiam na to patrzeć. Leżę między jej mokrymi udami , Wdycham jej cudowny zapach , oblizuję wilgotne paluszki , które właśnie wysunęły się z cipci. Zlizuję stróżkę soczku , który spływa z mokrej cipci na pupę. Lubię patrzeć jak się wije , wypycha biodra do przodu , wpychając mi cipcię w usta. Czuję jak drży
Zwykle jestem wtedy ubrany. Tylko ona jest naga. Podnieca mnie taki układ. Często się zdarza , że wytryskam w majtki , zanim jeszcze zdejmę spodnie.Zależy od dziewczyny.
Kiedyś zabierałem się do lizania mojej ślicznej kumpeli i wytrysłem ledwo poczułem jej zapach. Później całą noc ją pieściłem i lizałem. Godzinami...
Zmęczyłem się lizankiem , zabierałem się za palcóweczkę , pieszczoty i za chwilkę znowu lizanie... i tak calutką noc
Po pewnym czasie wystarczyło , że dmuchnąłem delikatnie w jej wymęczoną cipcię i skowytała z rozkoszy , taka była pobudzona :)
Powtórzyłbym taki maraton z jakąś śliczną dziewczyną
Któraś chętna ?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry