• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zabawa sztuczną cipką

Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
A nie zgadzam się, kobiety używają wibratorow my innych zabawek, jeśli uzupełniają, jedne i drugie , wspólne albo samodzielne zabawy i pań i panów to czemu i takiej zabawki nie używać.
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
Może masz racje. Mnie sztyczne pochwy tro he śmieszą. Może też są kobiety które śmieszą wibratory (moja nie lubi, ale dildo to już co innego)
 
Mężczyzna

Edging

Podrywacz
Jak się nie ma tego co się lubi , to się lubi to co się ma . Jak facet nie ma kobiety to zawsze lepiej włożyć małego gdzieś niż tylko ciągle ręką go męczyć.
 
Mężczyzna

Albodzione4

Cichy Podglądacz
Może masz racje. Mnie sztyczne pochwy tro he śmieszą. Może też są kobiety które śmieszą wibratory (moja nie lubi, ale dildo to już co innego)
Wiesz, zależy jakie. Na początku też byłem trochę sceptyczny i szczerze mówiąc takie małe silikonowe wypierdki z allegro to faktyczne są śmieszne, choćby dlatego że jak masz dłuższego niż 8-10cm to się nie mieści.
My z żoną lubimy różnego rodzaju zabawki i mamy ich trochę więc w którymś momencie nabyłem coś porządniejszego.
I tutaj niestety jeśli chodzi o sztuczne pochwy, to realnie zabawa zaczyna się od dość drogich modeli, czyt ~400-500zl, sam rękaw nie jest już tak delikatny, w środku porządnie wyprofilowane i sprzętem pod 20cm można się bawić.

Odczucia są zdecydowanie lepsze niż ręką i można (ja tak robię, bo żona woli zazwyczaj szybkie numerki) zrobić sobie rozgrzewkę przed seksem, dzięki temu wytrysk jest znacznie mocniejszy.
Dodatkowo, jak mówiłem same odczucia zdecydowanie lepsze niż ręką, więc dla czystej hedonistycznej przyjemności polecam, ale wiadomo co kto lubi.
 
Mężczyzna

Albodzione4

Cichy Podglądacz
No i trochę mamy pytanie czy facet hak nie może znaleźć kobiety na bzykanie to facet
Nie, no weź nie przesadzaj. Można nie mieć kobiety chwilowo a poza tym spróbuj znaleźć jąkaś fajną partnerkę jak na przykład mieszkasz w rejonie turystycznym a jest poza sezonem.
Nie zawsze jest czas żeby pojechać pobzykać kilkadziesiąt km dalej. (Sam urodziłem się w takiej miejscowości i znam ten ból, poza sezonem jest masakra jak jesteś mlody nie masz jeszcze samochodu itp)
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Mam fleshlight i uwielbiam. Dużo żelu i doznania prawie jak w prawdziwej.
Używam solo oraz czasem z partnerką dla urozmaicenia wspólnych zabaw.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry