• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Za ciasna na anal?

Kobieta

Nati88

Cichy Podglądacz
Szukam takiej porady i nie mogę znaleźć - czy to możliwe, abym była za ciasna na seks analny? Lubię pieszczoty drugiej drugiej dziurki, palec też, ale coś więcej... Auu. Próbowałam chyba wszystkiego, co znalazłam w necie na ten temat, ale po prostu penis to dla mnie za dużo. Ktoś jeszcze tak ma?
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Przede wszystkim odpowiedni olejek analny, najlepiej z mieszanką ziół rozluźniających lub anastazjologicznym znieczulaczem. Partner powinien cię dobrze przygotować minetką z palcówką analną, cały czas próbować dokładać drugi palec. Kiedy już będzie cię penetrować dwoma palcami, powinien robić to w sposób kolisty żeby rozluźnić bardziej zwieracz. Cały czas sporo nawilżenia, w przeciwnym razie ból nie pozwoli ci się skoncentrować na rozluźnieniu.
Ten olejek jest spoko, chyba ze masz uczulenie na latex. Jeden ze składników to relaksująca jojoba

 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Szukam takiej porady i nie mogę znaleźć - czy to możliwe, abym była za ciasna na seks analny? Lubię pieszczoty drugiej drugiej dziurki, palec też, ale coś więcej... Auu. Próbowałam chyba wszystkiego, co znalazłam w necie na ten temat, ale po prostu penis to dla mnie za dużo. Ktoś jeszcze tak ma?
Nie ma czegoś takiego jak za ciasna pupa. To jest kwestia właściwego przygotowania. :)
Tak jak to Pindek opisał.
 
Mężczyzna

siwybajerant

Cichy Podglądacz
To chyba nie jest taka łatwa sprawa, żeby odpowiednio przygotować. Moja kobieta parokrotnie chciała spróbować, ale kończyło się na palcu, bo więcej to już dla niej za dużo i sprawia jej ból. Zawsze staram się wszystko robić delikatnie, ale efekt zawsze jest ten sam, że boli, a i palec to nie jakoś wyjątkowo głęboko, bo też bywa, że boli.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
To siedzi w głowie. Pamiętaj, że do "dwójeczki" zwieracz rozszerza się bardziej niż na palec :-D I nie boli...
Zrób sobie sam test - spróbuj sobie wsadzić w tyłek dwa palce. Ciało odruchowo będzie protestować. Ale jak popracujesz nad tym to wejdą spokojnie luzem.
 
Kobieta

feetamateurgirl

Nowicjusz
Kwestia ćwiczeń i rozciągania. Nie pchajcie od razu na chama tylko daj się jej rozciągnąć. Na rynku masa olejków i lubrykantów. Uważajcie na składy bo nie ma co za dużo chemii w dupę pakować ;)

Z czasem nawilżanie przestanie być potrzebne a dupka się rozciągnie na tyle żeby nie bolalo. Trzeba czasu i pracy ;)
Wiem z doświadczenia. Przestałam używać smarowidel że dwa lata temu bo już wiem, że jestem luźniejsza niż kiedys :) powodzenia!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry