• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wytrysk prosto do gardła

Mężczyzna

grigorek

Cichy Podglądacz
Pytanie do Pań.Podczas obciągania i finału w ustach wypluwacie czy wszystko połykacie??? Ja jak dochodzę uwielbiam na siłę trzymać żonę za głowę tak żeby wszystko połknęła i nic nie wypluła 😁A ona to uwielbia i jak jej coś skapnie to jeszcze wylizuje do ostniej kropelki 😁
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Pytanie do Pań.Podczas obciągania i finału w ustach wypluwacie czy wszystko połykacie??? Ja jak dochodzę uwielbiam na siłę trzymać żonę za głowę tak żeby wszystko połknęła i nic nie wypluła 😁A ona to uwielbia i jak jej coś skapnie to jeszcze wylizuje do ostniej kropelki 😁
Ja zawsze połykam, ewentualnie trzymam w ustach i mój mi jeszcze wkłada
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Oj tak.Zgadzam się.I ja sobie nie wyobrażam inaczej 😁A moja potrafi obrobić gałe wyśmienicie na różne sposoby.Delikatnie.Ostro a nawet uwielbia być rżnięta w gardło aż się nim dusi no bo jak ma się nie dusić jak wypycham jej całego razem z jajami 😁
Ja lubieniami mój siada na mnie i posuwa w usta, ale całego z jajami nie wezmę
A lubisz być rżnięta w gardło????? Czy w grę wchodzi tylko klasyczne obciąganie????
pewnie że lubię
 
Mężczyzna

grigorek

Cichy Podglądacz
Ja lubieniami mój siada na mnie i posuwa w usta, ale całego z jajami nie wezmę

pewnie że lubię
To super.Posuwanie w gardło jest mega 😁W szczególności mega jest widok jak partnerka dusi się kutasem leci jej z buzi ślina aż lecą łzy 😁 Spróbuj otworzyć szerzej buzię to wejdzie na pewno razem z jajami 😁 I Zobaczysz partner będzie w niebo wzięty 😁
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
To super.Posuwanie w gardło jest mega 😁W szczególności mega jest widok jak partnerka dusi się kutasem leci jej z buzi ślina aż lecą łzy 😁 Spróbuj otworzyć szerzej buzię to wejdzie na pewno razem z jajami 😁 I Zobaczysz partner będzie w niebo wzięty 😁
No próbowałam wsiąść głębiej ale nie dało się. Mój facet ma też dość sporego może dla tego
 
Mężczyzna

grigorek

Cichy Podglądacz
No próbowałam wsiąść głębiej ale nie dało się. Mój facet ma też dość sporego może dla tego
A próbowałaś położyć się na łóżku z odchyloną i zwisającą głową do tyłu???Wtedy przełyk się prostuje i facet może włożyć Ci do gardła głębiej.Najlepsza metoda na posuwanie w gardło 😁
 
Mężczyzna

grigorek

Cichy Podglądacz
Tak robimy, choć wolę jak klęczeniom ściana
No to faktycznie Twój partner musi mieć mega dużego kutasa skoro nawet w ten sposób nie może Ci wepchnąć do gardła całego z jajami 😁.Ja mam ani małego ani dużego tak raczej pomiędzy i mieści się mojej żonie cały razem z jajami do gardła i uczucie jest mega bo normalnie czuje że jeżdżę jej nim po migdałach😁
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
No to faktycznie Twój partner musi mieć mega dużego kutasa skoro nawet w ten sposób nie może Ci wepchnąć do gardła całego z jajami 😁.Ja mam ani małego ani dużego tak raczej pomiędzy i mieści się mojej żonie cały razem z jajami do gardła i uczucie jest mega bo normalnie czuje że jeżdżę jej nim po migdałach😁
Ja nawet samych jaj nie zmieszczę w ustach
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
No to faktycznie Twój partner musi mieć mega dużego kutasa skoro nawet w ten sposób nie może Ci wepchnąć do gardła całego z jajami 😁.Ja mam ani małego ani dużego tak raczej pomiędzy i mieści się mojej żonie cały razem z jajami do gardła i uczucie jest mega bo normalnie czuje że jeżdżę jej nim po migdałach😁
Kojarzycie ten gif ze zdziwioną kobietą i w tle lecą matematyczne równania? To właśnie ja teraz.

Lubię głębokie gardło, jara mnie to, próbowałam nawet z polizaniem jaj w trakcie, ale różnie to idzie jak mam być szczera. Ale gdzie te jaja jeszcze mają się zmieścić? To musi być wszystko jakieś takie... kompaktowe.
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Kojarzycie ten gif ze zdziwioną kobietą i w tle lecą matematyczne równania? To właśnie ja teraz.

Lubię głębokie gardło, jara mnie to, próbowałam nawet z polizaniem jaj w trakcie, ale różnie to idzie jak mam być szczera. Ale gdzie te jaja jeszcze mają się zmieścić? To musi być wszystko jakieś takie... kompaktowe.
No właśnie, ja nawet nie zmieszczę z jajami jak jest miękki, co dopiero jak stoi
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry