• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wyrzucanie balerinek

Mężczyzna

aleks123

Cichy Podglądacz
Witam. Podnieca mnie jak moja zona mowi ze musi wyrzucic znoszone balerinki. Jak mowi ze zaklada je ostatni raz i ida w smieci nie moge tego wytrzymac. Uwielbiam jak buty sa niszczone i katowane przed wyrzuceniem.
 
Mężczyzna

mateusz5107

Cichy Podglądacz
Ja zawsze kończę w takich butach :)na dowidzenia, chociaż zdarzyło mi się również odsprzedać dalej jakimś fetyszystom.
 
Mężczyzna

dewastator

Cichy Podglądacz
Witam. Podnieca mnie jak moja zona mowi ze musi wyrzucic znoszone balerinki. Jak mowi ze zaklada je ostatni raz i ida w smieci nie moge tego wytrzymac. Uwielbiam jak buty sa niszczone i katowane przed wyrzuceniem.
no to jest mega podniecające jak wiesz, że kobieta mówi, że fetysz będzie szedł do śmieci i trzeba działać, by sie z nim pożegnać.
w jakim sensie są niszcozne i katowane przed wyrzuceniem?
 
Mężczyzna

mateusz5107

Cichy Podglądacz
Znoszone, skórzane balerinki są obłędnie podniecające... a wkładanie w nie penisa i pieprzenie ich powoduje u mnie zawrót głowy!
Też lubię, ile ja już zalalem takich balerinek losowych dziewczyn od których kupiłem a wiedziałem że są atrakcyjne bo wystawiały ubrania sukienek i widziałem je w całości.
 
Mężczyzna

aleks123

Cichy Podglądacz
no to jest mega podniecające jak wiesz, że kobieta mówi, że fetysz będzie szedł do śmieci i trzeba działać, by sie z nim pożegnać.
w jakim sensie są niszcozne i katowane przed wyrzuceniem?
Bierze ze do pracy w ogrodzie albo na budowe. I nie oszczedza ich. Tu zachaczy tam sie zedrą. Ale mowi ze nie szkoda bo to juz stare . A ja wytrzymac nie moge. Kiedys zakladala obcasy i by sie potknela i wbila szpilke w przod balerinki.
 
Mężczyzna

dewastator

Cichy Podglądacz
Bierze ze do pracy w ogrodzie albo na budowe. I nie oszczedza ich. Tu zachaczy tam sie zedrą. Ale mowi ze nie szkoda bo to juz stare . A ja wytrzymac nie moge. Kiedys zakladala obcasy i by sie potknela i wbila szpilke w przod balerinki.
chcilbym miec taka dziewczyne co uibera swoje ciasne koszulki i sukienki i idzie je zadzierac do pracy lub ogrodu.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Fetysz balerinek i tenisówek. Fetysze i perwersje 7

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry