• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wrocław dla spragnionych seksu – w środku tygodnia

Mężczyzna

NewExperiences

Cichy Podglądacz
Wiem, że duplikat tematu z innej kategorii, ale nie mam jakoś przekonania, w której to powinno się znaleźć. Nie spodziewam się jakiejś mega merytorycznej dyskusji - może kilka konkretnych propozycji lokali, więc może się to rozbić w 2 wątkach. Niebawem odwiedzam Wrocław. Kiedyś jeszcze się coś nieco orientowałem, ale to było 20 lat temu. Zastanawia mnie, czy ktoś może wskazać obecne miejsca dla spragnionych seksu. Wiecie, chodzi mi o takie kluby nocne czynne 7 dni w tygodniu, gdzie po prostu wiadomo jest, że jak tam idziesz to możesz kogoś „wyrwać” pod warunkiem że przypadniecie sobie do gustu, bo tam przychodzą ludzie którzy tego właśnie chcą. Czyli niby zwykła knajpa, żaden swingers klub, ale i tak cel jest znany. Swoją drogą, można byłoby założyć taki Sex przewodnik i wypisywać znane miejsca z podziałem na miasta. Wtedy osoby przejezdne, mogłyby zawczasu zorientować się, gdzie skierować swoje kroki wieczorkiem.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry