• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wielka Ankieta Fetyszy i innych

Mężczyzna

Sebersik

Cichy Podglądacz
Nie, no OK. Smacznego Ci życzę. Ale ja widac jestem wbrew naturze bo jak czytam to mam odruch wymiotny..
Najgłupsze jest to, że tacy jak ty myślą, że w samym seksie, to już nie ma nic obrzydliwego. Jest to obrzydliwe, jak diabli, gdyby się nad tym zdrowo zastanowić. Jest dużo rzeczy związanych z życiem, organizmem, od których można się porzygac. A obrzydzenie do kupy, pierdow u wielu ludzi jest mocno przesadzone. W końcu to jest coś, z czym obcujemy dosłownie na co dzień. Nie powinniśmy być do tego zrażeni.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Najgłupsze jest to, że tacy jak ty myślą, że w samym seksie, to już nie ma nic obrzydliwego. Jest to obrzydliwe, jak diabli, gdyby się nad tym zdrowo zastanowić. Jest dużo rzeczy związanych z życiem, organizmem, od których można się porzygac.
Moj seks jest dla mnie przyjemny, Twój jest dla mnie obrzydliwy. Opatrywanie gnijacych ran jest w pewnym sensie obrzydliwe. Ale to nie warunkuje u mnie procesów podniecenia seksualnego. Po prostu nie łącze tych rzeczy z sobą i już. Natomiast rozumiem, że każdemu podoba się cos innego i OK. Wszystko w temacie.:)
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
No kurde, co te same zera mają znaczyć.? Co z wami wszystkimi jest nie tak? Znaczy sama koprofagia mnie nie pociąga, ale sama kupa, fakt, że brudzi pupcię i nadaje jej fajny smrodek, jest największym afrodyzjakiem na Ziemi! Kupa i pierdzenie są sexy, kiedy to robi osoba, którą uważamy za atrakcyjną. W moim przypadku, ładne dziewczyny.

Łe, łot? Absolutnie się nie zgadza!
Raz, że kupa od osoby zdrowej nie jest szkodliwa i żadnych chorób się nie nabawisz, chyba, że będzie kontakt z krwią, ale na to jest mała szansa. Mnóstwo osób na świecie uprawia i są nie tylko zdrowi, ale i wniebowzięci.
Zapach kupy i bąków jest mocny, ale nie jest odstraszający, jeśli to są twoje własne i od osoby, którą uważamy za atrakcyjną. Wręcz przeciwnie, to jest afrodyzjak. To jest najbardziej podniecający zapach pod słońcem. To jest prawdziwy zapach pupy. A pupa jest najbardziej seksowną częścią ciała. W ogóle to nie ma sensu być wielbicielem pupy, a nienawidzić kupy i pierdzenia. Te rzeczy są integralnie razem ze sobą.
Zwierzęta się nie brzydzą kupy, lubią sobie wąchać pupy, to jest u nich afrodyzjak. Więc czemu miało by być inaczej u ludzi? O Matce Naturze mówisz? Daruj sobie te bzdury. To tylko głupi ludzki wytwór kulturowy. Ludzie to strasznie głupie stworzenia.
Kupa może być szkodliwa, kiedy są kiepskie warunki sanitarne. W dzisiejszych czasach raczej nie ma z tym problemu.
Wymiotować od zapachu kupy, bąków? Niedorzeczność! Jak żałośnie delikatnym trzeba by było być. To jest zapach życia, dla faceta bąki i kupy ładnej dziewczyny mają pobudzać, a nie odstraszać. Wszyscy wierzycie w jakieś bzdury o szkodliwości kupy, jej zapachu, że nie umiecie się w ogóle dobrze bawić. Wszyscy daliście się ostro wkręcić, że nie wiecie, że to was jara :p
A wiesz, że jeden lubi jak mu Cyganie grają, a inny jak mu nogi śmierdzą? Mnóstwo ludzi jest na świecie, i tyle samo upodobań. Jak nie więcej.
Co do kwestii zdrowotnych - obracam się w środowisku lekarskim, także pozostanę przy swojej opinii, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś Ty miał kupę zabawy :)
 
Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Ankieta super i jako nowa uczestniczka wtrące swoje 3 grosze 🤪
1-lodzik to czysta przyjemność dla obu stron 10/10
2-Glebokie gardło,sama zabawa jak i podniecenie 9/10
3-sloppy blowjob,miałam tylko z jednym chłopakiem i też rewelacja.
4-Dociskanie głowy do loda zdecydowanie na tak 9/10
5-minetka...co tu komentować 10/10!!!
6-podgryzanie cipki, delikatnie tylko 8/10
7-klapsy w tyłek,jak chłopaka jara nie ma problemu 6/10
8-klapsy w piersi jak wyżej 6/10
9-klapsy w cipkę lubię 6/10
10-policzkowanie,nie moje klimaty, jedynie jakbym była podniecona 2/10
11-plucie na cipkę 9/10
12-plucie na twarz lub do ust,jedyna opcja to usta i z wzajemnością 5/10
13-ciagniecie za włosy jeśli nie mocno to tak,6/10
14-podduszanie , jeśli lekko to tak,7/10
15-lizanie odbytu,sama nie robiłam ale mi robiono i przyjemne,6/10
16-anal,wstyd przyznać nie miałam 🙈 ponoć jest świetny ale Ci co mieli niech się wypowiedzą czy warto, ponoć jest świetny.W przyszłości może się uda 😈
17-kajdanki super,9/10
18-korek analny,nie miałam i bez oceny ale jak wyżej kiedyś może się uda.
19-stopy, częsty fetysz facetów ale jest wiele innych lepszych,5/10
20-zabawa sutkami 10/10
21-palce w ustach oczywiście w obie strony 8/10
22-palec w tyłku nie miałam i nie wkładałam ale nie mówię nie,5/10
23-piss nie miałam ale gotowa żeby spróbować, oczywiście w 2 strony,5/10
24-scat.... fuj,nigdy ale to prze nigdy nie.
25-final w buzi albo na twarzy, coś co najbardziej mnie jara 11/10!
26-role play,nie miałam ale myślę że fajna zabawa 10/10
27-sex w większym gronie,jak wyżej tylko fantazja i marzenie ciężkie do spełnienia ale myślę że może wciągnąć na maxa 10/10.
 
Kobieta

Laura98

Cichy Podglądacz
Niektórych rzeczy nie póbowałam, ale ocenię w skali jakiem mnie by podniecały.

1. Standardowy lodzik: 9/10
2. Głębokie gardło: 9/10
3. Sloppy Blowjob: nie próbowałam 1/10
4. Dociskanie głowy podczas loda. 10/10
5. Minetka. 4/10
6. Podgryzanie łechtaczki i cipki: 1/10
7. Klapsy w tyłek: 8/10
8. Klapsy w piersi: 9/10
9. Klapsy w cipkę: nie próbowałam, ale chciałabym 5/10
10. Policzkowanie: 10/10
11. Plucie na cipkę: 4/10
12 Plucie na twarz lub do ust: nie próbowałam, ale chciałabym 7/10.
13. Ciągniecie za włosy: 9/10
14. Podduszanie: 9/10
15. Lizanie odbytu partnerowi: nie próbowałam 2/10
16 Anal: 7/10, ale rzadko się zdarza, że pragnę go bardzo to wtedy 9/10
17. Kajdanki: nie próbowałam, ale chciałabym 7/10
18. Korek analny: nie próbowałam 3/10
19. Stopy: 0/10
20. Zabawa sutkami: 3/10
21. Palce u ustach: 6/10
22. Palec w tyłku: 9/10
21. Oddawanie moczu na partnera: nie próbowałam, ale mogłabym po alkoholu spróbować 5/10
22. Scat: trudno stwierdzić czy dałabym się na to namówić 2/10
23. Podwójna penetracja: 10/10
24. Finał na twarz 7/10
25 Finał w ustach: 10/10

26. Finał w cipce: 10/10
27. Finał w cipce i penis do wylizania ze spermy: 11/10!
28. Finał w tyłeczku: 8/10
 
Mężczyzna

wuefista_zb

Nowicjusz
Niektórych rzeczy nie póbowałam, ale ocenię w skali jakiem mnie by podniecały.

1. Standardowy lodzik: 9/10
2. Głębokie gardło: 9/10
3. Sloppy Blowjob: nie próbowałam 1/10
4. Dociskanie głowy podczas loda. 10/10
5. Minetka. 4/10
6. Podgryzanie łechtaczki i cipki: 1/10
7. Klapsy w tyłek: 8/10
8. Klapsy w piersi: 9/10
9. Klapsy w cipkę: nie próbowałam, ale chciałabym 5/10
10. Policzkowanie: 10/10
11. Plucie na cipkę: 4/10
12 Plucie na twarz lub do ust: nie próbowałam, ale chciałabym 7/10.
13. Ciągniecie za włosy: 9/10
14. Podduszanie: 9/10
15. Lizanie odbytu partnerowi: nie próbowałam 2/10
16 Anal: 7/10, ale rzadko się zdarza, że pragnę go bardzo to wtedy 9/10
17. Kajdanki: nie próbowałam, ale chciałabym 7/10
18. Korek analny: nie próbowałam 3/10
19. Stopy: 0/10
20. Zabawa sutkami: 3/10
21. Palce u ustach: 6/10
22. Palec w tyłku: 9/10
21. Oddawanie moczu na partnera: nie próbowałam, ale mogłabym po alkoholu spróbować 5/10
22. Scat: trudno stwierdzić czy dałabym się na to namówić 2/10
23. Podwójna penetracja: 10/10
24. Finał na twarz 7/10
25 Finał w ustach: 10/10

26. Finał w cipce: 10/10
27. Finał w cipce i penis do wylizania ze spermy: 11/10!
28. Finał w tyłeczku: 8/10
Za 27 już Cię lubię, nie wiem tylko dlaczego minetka tylko 4/10
 
Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
Fajna ankieta, dzięki za odkopanie 😁


1. Standardowy lodzik: oral w każdej odmianie to nieodłączny element gry 10/10
2. Głębokie gardło: nie od razu ogarnęłam ale trening czyni mistrza 10/10
3. Sloppy Blowjob: bardzo lubię, jakbym jadła loda albo lizała lizaka 10/10
4. Dociskanie głowy podczas loda: w ostrzejszych zabawach, jak najbardziej 10/10
5. Minetka: zawsze i wszędzie 10/10
6. Podgryzanie łechtaczki i cipki: średnio lubię, ale jak mąż nie zje kolacji to czasem mu się zdarza 5/10
7. Klapsy w tyłek: im mocniej tym lepiej, jak mogę usiąść następnego dnia znaczy że było za słabo 10/10
8. Klapsy w piersi: nie próbowałam, ale mam raczej niski próg bólu jeśli chodzi o piersi, tak samo nie przepadam za mocnym ściskaniem 2/10
9. Klapsy w cipkę: wydaje mi się to dziwne i nienaturalne, tyłek mam od tego 0/10
10. Policzkowanie: nie lubię dotykania twarzy, ale w odpowiednim scenariuszu przejdzie 3/10
11. Plucie na cipkę: nie praktykujemy, zwykle jest tam dość wilgoci 😅 0/10
12 Plucie na twarz lub do ust: podobnie jak z policzkowaniem, jeśli scenariusz zakłada jakiś rodzaj poniżania to spoko, wolę to niż policzkowanie 5/10
13. Ciągniecie za włosy: bardzo lubię, obowiązkowy punkt jak bawimy się na ostro 10/10
14. Podduszanie: raz na jakiś czas 6/10
15. Lizanie odbytu partnerowi: mąż bardzo nie lubi jak wspominam o jego odbycie, a co dopiero go dotykać 0/10
16 Anal: co innego z moim, tam często się coś dzieje i bardzo mnie to zawsze cieszy 10/10
17. Kajdanki: a także sznurki, linki, szaliki czy własne majtki 10/10
18. Korek analny: nie dziękuję, jeszcze utknie, albo wpadnie do środka i już tam zostanie 0/10
19. Stopy: tak jak z mężem nie ma tematu jego odbytu, tak ze mną nie ma tematu moich stóp, ogólnie nie wolno mnie dotykać od kolan w dół 0/10
20. Zabawa sutkami: po to są żeby się nimi bawić 10/10
21. Palce u ustach: usta to twarz nie lubię dotykania twarzy palcami 0/10
22. Palec w tyłku: czasem gdzieś mu ten palec zabłądzi, jak już zabłądzi to nie będę wyganiać, ugoszczę z przyjemnością 10/10
21. Oddawanie moczu na partnera: zdarza się w bardzo ostrych scenariuszach, tylko on na mnie, ja nie niego nie próbowałam i nie chce, samo w sobie ani jakoś szczególnie mnie nie podnieca, ale też nie obrzydza 5/10
22. Scat: znaczne podkręcenie poprzedniego punktu, skoro poprzedni nas jakoś szczególnie nie kręci to tym bardziej to 0/10
23. Podwójna penetracja: zdarza się np. w scenariuszu gangbang 😅, nawet potrójna a nawet poczwórna, w sumie mam jeszcze ręce więc są jeszcze rezerwy (oczywiście z wykorzystanie przedmiotów o fallicznym kształcie, bo dodatkowych osób nie rozważamy) 10/10
24.Finał na twarz: wolę w środku 6/10
25.Finał w ustach: nie ucieknie nawet kropelka 10/10
 
Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Fajna ankieta, dzięki za odkopanie 😁


1. Standardowy lodzik: oral w każdej odmianie to nieodłączny element gry 10/10
2. Głębokie gardło: nie od razu ogarnęłam ale trening czyni mistrza 10/10
3. Sloppy Blowjob: bardzo lubię, jakbym jadła loda albo lizała lizaka 10/10
4. Dociskanie głowy podczas loda: w ostrzejszych zabawach, jak najbardziej 10/10
5. Minetka: zawsze i wszędzie 10/10
6. Podgryzanie łechtaczki i cipki: średnio lubię, ale jak mąż nie zje kolacji to czasem mu się zdarza 5/10
7. Klapsy w tyłek: im mocniej tym lepiej, jak mogę usiąść następnego dnia znaczy że było za słabo 10/10
8. Klapsy w piersi: nie próbowałam, ale mam raczej niski próg bólu jeśli chodzi o piersi, tak samo nie przepadam za mocnym ściskaniem 2/10
9. Klapsy w cipkę: wydaje mi się to dziwne i nienaturalne, tyłek mam od tego 0/10
10. Policzkowanie: nie lubię dotykania twarzy, ale w odpowiednim scenariuszu przejdzie 3/10
11. Plucie na cipkę: nie praktykujemy, zwykle jest tam dość wilgoci 😅 0/10
12 Plucie na twarz lub do ust: podobnie jak z policzkowaniem, jeśli scenariusz zakłada jakiś rodzaj poniżania to spoko, wolę to niż policzkowanie 5/10
13. Ciągniecie za włosy: bardzo lubię, obowiązkowy punkt jak bawimy się na ostro 10/10
14. Podduszanie: raz na jakiś czas 6/10
15. Lizanie odbytu partnerowi: mąż bardzo nie lubi jak wspominam o jego odbycie, a co dopiero go dotykać 0/10
16 Anal: co innego z moim, tam często się coś dzieje i bardzo mnie to zawsze cieszy 10/10
17. Kajdanki: a także sznurki, linki, szaliki czy własne majtki 10/10
18. Korek analny: nie dziękuję, jeszcze utknie, albo wpadnie do środka i już tam zostanie 0/10
19. Stopy: tak jak z mężem nie ma tematu jego odbytu, tak ze mną nie ma tematu moich stóp, ogólnie nie wolno mnie dotykać od kolan w dół 0/10
20. Zabawa sutkami: po to są żeby się nimi bawić 10/10
21. Palce u ustach: usta to twarz nie lubię dotykania twarzy palcami 0/10
22. Palec w tyłku: czasem gdzieś mu ten palec zabłądzi, jak już zabłądzi to nie będę wyganiać, ugoszczę z przyjemnością 10/10
21. Oddawanie moczu na partnera: zdarza się w bardzo ostrych scenariuszach, tylko on na mnie, ja nie niego nie próbowałam i nie chce, samo w sobie ani jakoś szczególnie mnie nie podnieca, ale też nie obrzydza 5/10
22. Scat: znaczne podkręcenie poprzedniego punktu, skoro poprzedni nas jakoś szczególnie nie kręci to tym bardziej to 0/10
23. Podwójna penetracja: zdarza się np. w scenariuszu gangbang 😅, nawet potrójna a nawet poczwórna, w sumie mam jeszcze ręce więc są jeszcze rezerwy (oczywiście z wykorzystanie przedmiotów o fallicznym kształcie, bo dodatkowych osób nie rozważamy) 10/10
24.Finał na twarz: wolę w środku 6/10
25.Finał w ustach: nie ucieknie nawet kropelka 10/10
Ty to jesteś szalona 😈😈😈
 
Mężczyzna

satynowy twardziel

Cichy Podglądacz
Ja dopiszę swój. Masturbacja bielizną i ubraniami ale tylko z satyny. Np koszulki nocne, piżamy. Uwielbiam walić i spuszczać się na ten śliski i błyszczący materiał❤
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry