• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wibrator, kulki gejszy

Marlenka

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich serdecznie, jestem tutaj nowa i chciałam prosić o porade :) Bardzo chce zakupic wibrator i kulki gejszy. Wibrator najlepiej z funkcja masowania łechtaczki, czy możecie cos polecic?
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Kroliczki sa fajne, maja wypustke i wypasiony masazyk gwarantowany 😊

Na kulki z kolei to lepiej wydac wiecej kasy, jak kupisz najtansze to pewnie beda jakis tam sznurek, ktory budzi moje watpliwosci co do higieny podczas uzytkowania. Ogolnie polecam silikonowe :)
 

Marlenka

Cichy Podglądacz
https://n69.pl/satisfyer-pro-g-spot...kowym-masazerem-lechtaczki-bialy-rozowe-zloto

Wibrator, to mój pierwszy wibrator z tzw. króliczkiem (wcześniej testowałam wibratory bez kroliczka i dilda) nie będe tutaj opisywala zapewnien producenta itp skupię sie na moich odczuciach i obiektywnej ocenie, wibrator jest ładny, elegancki, jsstem wzrokowcem wiec to dla mnie ważne, mysle, ze jestesmy dopiero na etapie poznawania sie gdyz dotarl do mnie w czwartek i wtedy wzięłam go na szybkie testy jak partner wybył z domu, ale dzisiaj trzy razy doprowadził mnie do "odlotu" doslownie, jest fantastycznie giętki i wyprofilowany, czubek części ze tak powiem dopochwowej idealnie na samym poczatku masazu stymuluje łechtaczke, po prostu przykladam i dobieram odpowiedni dla mnie tryb az w koncu trafie na ten ktory idealnie wspolgra z moimi potrzebami, serio, po kilku minutach jestem tak wilgotna ze lubrykanty nie potrzebne, ja zawsze zaczynam masaz przez dotyk przez bielizne (bardziej mnie to kręci) uwazam ze część dopochwowa duzo lepiej masuje lechtaczke niz sam kroliczek ale o tym za chwile, gdy wibrator juz jest w srodku czuje mega wypelnienie i wtedy zwiekszam moc, kroliczek jakby przysysa sie do lechtaczki, daje on efekt ssania nie wibracji, ale nie odwazylam sie jeszcze dac na pelna moc, gdyz sama zabawa wibracjami spowodowala duza wrażliwość i bylam mega czula, najlepsze jest tez to ze wibrator nie wyslizguje sie z cipki przy odpowiednim podparciu go i wystarczy kilkanaście ruchow biodrami (trzeba sobie dopasowac tak zeby byly odczucia jak podczad sexu) wlaczony kroliczek i orgazm murowany, ja polecam ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Czy rozmawiając o kulkach gejszy macie na myśli takie toto?
album_pic.php


Rysunek ilenorka. Wolno kopiować, rozpowszechniać na warunkach, które są zamieszczone tutaj:
http://szkice.feen.pl/viewtopic.php?t=194
 
Kobieta

Kalamarapaksaa

Nowicjusz
Kroliczki sa fajne, maja wypustke i wypasiony masazyk gwarantowany 😊

Na kulki z kolei to lepiej wydac wiecej kasy, jak kupisz najtansze to pewnie beda jakis tam sznurek, ktory budzi moje watpliwosci co do higieny podczas uzytkowania. Ogolnie polecam silikonowe :)
Polecasz jakieś konkretne może ? 🤔 Rozglądam się za jakimiś odpowiednimi, dużo tego jest.
 

Opermr

Cichy Podglądacz
Skoro temat w miarę na czasie to podpytam. Ostatnio żona po oglądnięciu Pani gadżet erotycznie zapytała czy może by nie spróbowała sama kulek gejszy może to zwiększy jej apetyt na seks. Moje pytanie do Pań czy stosujecie bądź macie doświadczenia czy warto i czy wpłynęło to na wasze libido?
 
Mężczyzna

erocentrum

Cichy Podglądacz
Wibrator o zgrabnym trzonie, lekko wygiętym, przez co bardzo płynnie może poruszać się w kobiecie. Jego wibracje trafiają niezawodnie w punkt G, podczas gdy łechtaczka jest pieszczona przez masażer.

kulki sterowane aplikacją
 

Wolf29

Cichy Podglądacz
Cześć dziewczyny próbuję namówić moją przyjaciółkę na kupno kulek gejszy ale mam kilka pytań. Jakie kulki są najlepsze na pierwszy raz czy podłużne czy ciężkie czy jakieś inne? Czy po takim treningu ma się lepszy albo inny orgazm? Jak często trzeba ich używać żeby był jakiś efekt treningu? Jakie będą odpowiednie że względu na trwałość i utrzymanie higieny? Z góry dzięki za odpowiedź
 
Kobieta

GoldenWing

Cichy Podglądacz
Najlepiej pierwsze isc do fizjoterapeuty uroginekologicznego który sprawdzi w jakiej kondycji są mięśnie dna miednicy (kegla) bo kulki mogą dodatkowo niekorzystnie napiąć (nie mylić z wzmocnić) mięśnie.
Ale jeśli już samodzielnie to lepiej pojedyncze lżejsze, kobieta musi sprawdzić czy mięśnie utrzymują jedną a następnie dwie kulki.
Nie trzymać kulek dłużej niż 10 min bo to tez są mięśnie i to tak jakby ktoś kazał trzymać w rękach hantle nad głowa dłużej niż x minut.

Ogolnie im mocniejsze mięśnie tym mocniejsze doznania, ale również oprocz kulek zalecam po prostu nauczyć się aktywować te mięśnie, jest sporo takich informacji na internecie.
 
Kobieta

SeiNoMegami

Cichy Podglądacz
ale macie pozytywne doświadczenia z kulkami gejszy? Trochę się ich obawiam - są różne opinie. Gneralnie... nie potrzeba ich aby ćwiczyć mięśnie kegla?
 

czajnik

Cichy Podglądacz
Mam kulki...kupilismy jakos w zestawie i są srednie.. wibratorow jest duzo roznych fajnych, zalezy jaki masz budzet
 

czajnik

Cichy Podglądacz
noo niby tak ale jakos mnie to chyba nie jara :D albo nie rozumiem ich dzialania :D tak czy siak na szczescie wyboru zabawek mam duzo na superlove.pl gdzie zamawiam swoje zabawki i kulki mi sa zbedne :D
 
Kobieta

Różowa Monia

Cichy Podglądacz
noo niby tak ale jakos mnie to chyba nie jara :D albo nie rozumiem ich dzialania :D tak czy siak na szczescie wyboru zabawek mam duzo na superlove.pl gdzie zamawiam swoje zabawki i kulki mi sa zbedne :D
Kobieta może zaoferować mężczyźnie znacznie więcej satysfakcji z seksu, kiedy jej pochwa jest sprężysta i umie pracować mięśniami dna miednicy. Poluzowanie pochwy może wystąpić w każdym wieku dorosłej kobiety i może mieć rożne przyczyny. Ale nie musi trwać wiecznie. Już po kilku tygodniach treningu może ustąpić i seks znowu staje się przyjemny. Ciekawe zatem dlaczego mężczyźni tak rzadko kupują swoim partnerkom kulki waginalne? Może nie wiedzą, że trening mięśni to może być połączenie przyjemnego dla obojga z pożytecznym. Mamy teraz w ofercie z rabatem takie kulki programowane i sterowane smartfonem, więc można zaprogramować trening na kilka dni albo tygodni. Potem należy już tylko przypomnieć partnerce przed wyjściem z domu: JESZCZE TYLKO KULKI I MOŻEMY IŚĆ. Można poprosić ją, żeby dopuściła Wasz smartfon do sterownia jej kulkami i spacer może obfitować w przyjemne niespodzianki, bo przecież władzę ma ten, kto ma smartfon. Dlaczego mężczyźnie tego nie robią?
Monika z Pink Shop
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry