• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wazektomia

C

col. Greg

Guest
Wyobraż sobie ideakną antykoncepcje w wykonaniu ginarchistek, to wiecej niz feministki: kobieta dobiera sobie mężczyzne, z chwilą zaplodnienia jest ona kastrowany zajmuje się dzieckiem, a Pani ma prawo dobrac sobie nastepnego itd. Najgorsze co może spotkac faceta to jej oświadczenie, kochanie chcę mieć z tobą dziecko. nieee!
 
Mężczyzna

bruce85

Nowicjusz
Jestem zdecydowany na zabieg wazektomii Mam już dzieci, na kolejne jestem za stary;), zresztą z żoną wspólnie uzgodniliśmy, że kończymy rozmnażanie;)
Mam pytanie, czy polecacie jakieś kliniki/lekarzy na Śląsku? Katowice, Sosnowiec, Gliwice (takie ośrodki znalazłem w google).
I dalej, czy nikt nie miał żadnych komplikacji po zabiegu? Czy to rzeczywiście jest taki bezproblemowy zabieg?
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
I dalej, czy nikt nie miał żadnych komplikacji po zabiegu? Czy to rzeczywiście jest taki bezproblemowy zabieg?
U mnie zabieg przeprowadził nieżyjący już doktor Siwik. Sam zabieg bezproblemowy, ale powikłania były, a konkretnie - rekanalizacja. W pierwszym badaniu po zabiegu zero plemników, w drugim po 6 miesiącach - standardowa liczba plemników w ejakulacie. Musiałem jechać na powtórkę. Tyle, że Siwik zrobił ją za darmo.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry