• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasze najciekawsze miejsca, w których się masturbujecie

Mężczyzna

pelele

Cichy Podglądacz
Lu
Pewnego dnia w Bieszczadach... Pobudka skoro świt. Orzeźwiający, a zarazem ciepły wschód słońca. Ubrana we wdzianko trekingowe wyruszyłam na podbój pięknej góry. Klimat bajkowy, słońce, rosa na trawie, inspirujący koncert ptaków, a w oddali trzask łamanych gałęzi przez dziką zwierzynę. Na szlaku wyłoniła się piękna połonina, która rozciągała się na wiele kilometrów, usłana naturalną i dziką zielenią. Zostawiłam za sobą las który jednak był w zasięgu wzroku. Zobaczyłam lekko ze szlaku, rozłożyłam koc ratowniczy (tak wiem, dziwny patent, ale działa, bo jest nieprzemakalny) i usiadłam podziwiając piękny bieszczadzki widok. Po wypiciu kilku łyków gorącej herbaty z termosu, oparłam się na łokciach i trwałam tak przez chwilę w pozycji półleżącej. Jako że miałam założone legginsy trekkingowe, mój wzgórek łonowy pięknie się odznaczał. W mojej głowie przemknęły mi tysiące myśli i zdecydowałam, tak zrobię to, a co. Po niecałej minucie, buty, skarpety i leginsy leżały obok, a ja naga od pasa w dół leżałam z rozłożonymi nogami. Ostatnie upewnienie się, że w zasięgu wzroku nikogo nie ma i do dzieła. Tak przeżyłam jedną z najwspanialszych masturbacji zakończoną intensywnym orgazm na majestatycznej bieszczadzkiej połoninie kilkadziesiąt minut po wschodzie słońca. Żyje się tylko raz i trzeba z niego korzystać...
Lubimy plenerki?😉 jeszcze jakieś ciekawe miejsca lub sytuację?
 
Mężczyzna

Tadek-7

Cichy Podglądacz
Pewnego dnia w Bieszczadach... Pobudka skoro świt. Orzeźwiający, a zarazem ciepły wschód słońca. Ubrana we wdzianko trekingowe wyruszyłam na podbój pięknej góry. Klimat bajkowy, słońce, rosa na trawie, inspirujący koncert ptaków, a w oddali trzask łamanych gałęzi przez dziką zwierzynę. Na szlaku wyłoniła się piękna połonina, która rozciągała się na wiele kilometrów, usłana naturalną i dziką zielenią. Zostawiłam za sobą las który jednak był w zasięgu wzroku. Zobaczyłam lekko ze szlaku, rozłożyłam koc ratowniczy (tak wiem, dziwny patent, ale działa, bo jest nieprzemakalny) i usiadłam podziwiając piękny bieszczadzki widok. Po wypiciu kilku łyków gorącej herbaty z termosu, oparłam się na łokciach i trwałam tak przez chwilę w pozycji półleżącej. Jako że miałam założone legginsy trekkingowe, mój wzgórek łonowy pięknie się odznaczał. W mojej głowie przemknęły mi tysiące myśli i zdecydowałam, tak zrobię to, a co. Po niecałej minucie, buty, skarpety i leginsy leżały obok, a ja naga od pasa w dół leżałam z rozłożonymi nogami. Ostatnie upewnienie się, że w zasięgu wzroku nikogo nie ma i do dzieła. Tak przeżyłam jedną z najwspanialszych masturbacji zakończoną intensywnym orgazm na majestatycznej bieszczadzkiej połoninie kilkadziesiąt minut po wschodzie słońca. Żyje się tylko raz i trzeba z niego korzystać...
Psotka - fajne to - pikantne. Ja na 1 miejscu stawiam zdecydowanie drążenie ci..i moim sterczącym ku..em na trzecim miejscu walenie konia jak jestem bardzo podnieocny bez seksu np 2 tygodnie ale na 2 miejscu stawiam jak mi kobieta wali mojego ch,,ja. Kiedyś byliśmy w łóżku w trójkę: wszyscy nago -upał -sierpień - moja partnerka obok po lewej ja nagi w środku i obok po prawej siostra mojej partnerki (19 lat)- tez nago. Bylismy po kilku drinkach i moja patnerka usnęła. W pewnym momencie jej siostra chwyciła energicznie dłonią mojego kutasa i zaczęła mi go walić. Ja natychmiast trafiłem dłonią do jej cipki -gorącej i wilgotnej i zacząłem jej cipe ruchać paluchem. Trwało to dość długą podniecajacą chwilę aż do naszych orgazmów. Było superrrr!!! Zapraszam - opisze pikantne dalsze "przeboje" . Tadek-7@o2.pl
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
@jebaka44 o! Jadąc rowerem, jak to u Ciebie wygląda?
Ja zapomniałem, że kiedyś też jeżdżąc rowerem kątem w krótkich spodenkach wystawiałem stojący sprzęt na zewnątrz i tak jeździłem po polach. Potem finał już normalnie w jakimś lesie, czy za drzewem wśród pól.

A pisałem już o waleniu w ambonie myśliwskiej? Podniecające, daleki widok, kilkaset metrów dalej jakieś domy. Ktoś patrząc przez lornetkę mógłby mnie nakryć 😁
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
- w kibelku w pracy, jak zobaczyłem koleżankę ubraną tak seksownie, że aż zaparło mi dech
- będąc dzieciakiem podglądałem zza krzaka dwie opalające się dziewczyny w strojach kąpielowych, byłem pewnie jakieś dwa metry od nich i nie chce mi się wierzyć, że nie wiedziały że się tam czaje i trzepie jak szalony
- dawno temu w kinie, chyba na Blair Witch 2 waliłem sobie siedząc obok kolegi. Oczywiście on tego nie widział, trzymałem rękę w kieszeni i masowałem (nie pamiętam co takiego w tym filmie mnie podnieciło...)
 
Mężczyzna

robi44

Nowicjusz
Lubię też w ogrodzie na ławce, ale nie wszędzie są krzewy które mnie całkowicie zasłonią, no i ostatnio sąsiad zwrócił mi uwagę, że takie rzeczy to zboczenie :) i wstyd mi być powinno, kobieta w moim wieku, z dorosłymi już córkami... czy ja się nie w3stydzę?
Zmień sąsiada;)
 
Mężczyzna

pawelix

Nowicjusz
Mi się zdarzyło kiedyś w aucie ma parkingu kościelnym 🤭,ale i plenerek też był. Ostatnio często przy oknie żeby ktoś mnie zobaczył.
 
Mężczyzna

Jaxa

Seks Praktykant
No właśnie o tym...
Niby nie chcesz być widzianym ale wyobraźnia pracuje dając dodatkowego pieprzyka całej sytuacji.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry