• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasz ostatni lodzik? Kiedy i jak wyglądał?

Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Nie mogłam wczoraj spać.I nagle mnie olśniło....on tam czeka,twardy i sztywny.W szufladzie zamrażalnika, celowo ukryty tylko dla mnie pod mrożonką chińską i pyzami z mięsem.
Cichutko,niezauważona wymknęłam się do kuchni i roztrzęsionymi z ekscytacji i podniecenia rękoma uwolniłam go z papierowego ubranka.Polizałam czubek, który w odpowiedzi zalśnił wilgotny od mojej śliny.Tego mi było trzeba.Trafiła mi się edycja limitowana,poczułam się więc wyjątkowo.Tak długo go podziwiałam, że aż poczułam jak po dłoni spływa mi gęsta, biała czekolada.....łapczywie wsunęłam go całego do buzi.Ssałam i lizałam z rozkoszą delektując się słodkim,malinowym wnętrzem i spływającą mi po brodzie,szybko topniejącą polewą, obsypaną bogato kawałkami prażonych pistacji.
Po wszystkim wróciłam do łóżka ściskając w ręku mokry,samotny patyk.....tylko to mi po nim zostało.
Tęsknię za nim.Na szczęście mam pojemny zamrażalnik.Jeszcze wiele lodów się w nim zmieści.Kto wie.... może dziś znów będzie kolejny 😉.
 
Kobieta

SwingWorld

Cichy Podglądacz
Ostatni, czyli wczorajszy. W hotelowym pokoju. Wykonany przez partnerkę i jej/naszą koleżankę.
Godzina była jeszcze wczesna... Chwila po 23:00, udałem się pod prysznic. Chwilę później słyszę odgłosy zabawiających się kobiet.
Dałem im czas, celowo spędziłem w łazience prawie pół godziny ;) (chodź z tym, abym się przyglądał również nie miałyby problemu). Chciałem dać im jednak tym razem jeszcze więcej swobody.
Wychodzę spod prysznica i dziewczyny mówią do siebie:
- To co? Zajmiemy się teraz nim?
Dalsza część nocy była bardzo przyjemna... ;)
/Kyro
 
Mężczyzna

Cum&Les

Seks Praktykant
Mój był wczoraj w domu.

Siedziałem sobie przy konsoli, kiedy moja usiadła obok i zwyczajnie się nachyliła nad moim kroczem w celu wyssania mnie, podczas gdy ja napierdalałem się w tym czasie z gliniarnią w "Mafii II". 😁😎

Szczytowałem w jej ustach jednocześnie dociskając do maksa pedał gazu i uciekając przed niebieskimi. Kurwa, to było przeżycie! 😍😍😍
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry