• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakich sytuacjach…

Mężczyzna

energetyczny

Nowicjusz
W jakich sytuacjach które was ostatnio spotkały czuliście się niezręcznie przez to że byliście podnieceni?? Mam na myśli codzienne funkcjonowanie w przestrzeni publicznej Np ja fantazjuje jak jestem u mojej fryzjerki i mnie obcina jak by się bawiła w łóżku czy też by tak miziała i takie tam ….😂😂
 
Mężczyzna

Kynamite00

Cichy Podglądacz
Mając fetysz stóp myślę, że takie sytuacje zdarzają się cześciej. Niejednokrotnie widząc dziewczyny na imprezie lub nawet w biurze mające zgrabne i atrakcyjne stopy, do tego atrakcyjne buty na obcasie marzyłem o tym aby je wylizać. :p
 
Mężczyzna

Astarek

Cichy Podglądacz
Ostatnio w pracy rozmawiałem z taką dosyć dobrą koleżanką i sam zupełnie nie wiem dlaczego, bo jakoś szczególnie mnie nie pociąga, zaczął mi powoli stawać haha
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Seks Praktykant
Ostatnio w pracy rozmawiałem z taką dosyć dobrą koleżanką i sam zupełnie nie wiem dlaczego, bo jakoś szczególnie mnie nie pociąga, zaczął mi powoli stawać haha
To u facetów często się zdarza
JVMqcrp.jpeg
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry