• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Urok biblioteki

Mężczyzna

BNS

Cichy Podglądacz
Był piękny słoneczny poranek jak zwykle w lipcową sobotę wybieram się do swojej ulubionej biblioteki .Na samą myśl o nowych książkach które wypożyczę i mój humor stawał się coraz lepszy.Poranny bieg sprawił że ciało i umysł jest sprawny jak naoliwione tryby.
Woda po bieganiu jest jak ukojenie,lekkim ruchem nakładam swoje czarne bokserki ej ..myślę spoko mam ten tyłek.Nie wiem dlaczego mi z Martą nie wyszło ,zawsze mi tłumaczyła że mam za mały tyłek akurat urósł.Jej strata ...
Rozstanie i bycie singlem dało mi więcej czasu .Czytanie???hm nigdy nie byłem molem książkowym ale czemu nie biblioteki zawsze mi się miło kojarzyły :)
Miłości raczej tam nie spotkam ale kto wie.

Poranek wczesna godzina jak zwykle pusto na mieście i na schodach do biblioteki,cieszę się bo lubię być sam.Słońce delikatnie połyskuje.Trzymajac w ręku kartę powolnym krokiem wchodzę do recepcji i moim oczom ukazuję się anioł .
Pani Zosia przepracowała z 40 lat jako bibliotekarka już wystarczy pomyślałem.


tracę grunt jedyne co zdołałem powiedzieć to

-dzien dobry
Usłyszałem
-dzień dobry ,w czym mogę pomoc?
Jej wielkie brązowe oczy w okularach patrzyły na mnie, a jej piękne dłonie paznokcie pomalowane na czerwono wędrowaly delikatnie po klawiaturze.Stalem jak wryty

muskała delikatnie włosy spięte wysoko ,akurat było okno otwarte.Glupi jesteś pomyślałem miłość w bibliotece ??nigdy same brzydkie baby na emeryturze,mój tok myślenia stracił kompletnie sens.

-przepraszam gdzie jest dział kryminałów palnalem bez zastanowienia, aby jak najszybciej odejść
-ostani regał

Dziękuję
zerknalem na jej wielkie cycki bo lekko wychodziły z jej białej bluzeczki
Bardzo szybko poszedłem w wyznaczone miejsce wziąłem kryminał pierwszy z brzegu usiadłem,i zacząłem czytać.Moje skupienie było zerowe,byłem sam na sam z taką laska w duszny dzień.Miala 25 lat myślę.Ukradkiem zerkałem szukałem kontaktu wzrokowego,tylko czasem wstawała i delikatnie układała oddane książki stając tyłem zwróciłem uwagę na delikatnie wystającą gumeczkë od majteczek,. czerwone i te paznokcie.Na samą myśl czułem że mój przyjaciel rósł jak temperatura na zewnątrz.

Godzina za godziną leciały powolnie ludzi brak,książka którą czytałem była średnia ale widoki jakie widziałem były fenomenalne.Slysze stukot szpilek delikatnie podnosząc głowę ujrzałem ja w całej okazałości jak idzie w moim kierunku długie nogi w rajstopach szpilki czarne mini i białe bluzka lekko odsłonięte,skręciła do pokoju obok.Lekko uśmiechnęła się a ja wyobrażałem sobie jej brzuch jak delikatnie liże jak kotek.Zerknalem zrobiłem się zawstydzony i nie mogłem skupić się dalej na czytaniu.
Wracając dostrzegła że się wstydzę,,a ja jej piękny tyłek i piękne rajstopki delikatnie wymietą bluzeczkę.

Ile ja bym dał aby pozwoliła mi masować jej zgrabne łydki i uda z rozkoszą bym całował jej wewnętrzną stronę ud fantazjowalem o Niej strasznie,doprowadzało mnie to do szału.
Jej obraz był jak film piękny delikatny,co chwila nosiła te książki do półek a jej wysokie ciało długie ręce ukazywały przepiękny wielki biust Serio ??biblioteka może przypadkowo może modelka to nie praca dla ciebie piękna ,mądra zgrabna.

Rozmarzony czytałem a tu nagle mój anioł schyla się lekko kładąc dłonie na biurko.uuf ale było blisko a moje pożądanie stało by się rzeczywistością.Patrzac w jej cycuszki delikatnie przegryzlem wargę ,-sprawilo jej to radości czuła że 30 sekund i jej znak a jej cipka była by delikatnie pieszczona przez mój szorstki języczek..

-ale się pan zaczynał,co pan czyta ?
-glupi kryminał odparłem
-dzisiaj krócej do 13

patrzę na zegarek a tu 1230 o matko
-spokojnie dla pana zamknę bibliotekę nie ma ruchu więc pozwolę panu czytać dalej.Jej ręką powędrowała do mojej dłoni poczułem rozkosz.Rowno o 13 ostatnie zamki zostały zamknięte czułem niepokój sam na sam ,
Jej uśmiech i powolny ruch w moim kierunku wskazywał że jest napalona.Siada na biurko odchyla nogi wiem że mnie pragniesz teraz jestem twoja..
Ja w szoku całuje łydki uda patrzę na nią daje mi palce do buzi a następnie rozpina bluzkę ukazują się wielkie cycki w czerwonym staniku,całuje brzuch
wstaje bierze mnie ze sobą idziemy powolnym krokiem do pokoju archiwum klepie ja po tyłku,
Chcesz mnie ruchać ??w bibliotece
Oj tak !!zerwałem jej rajstopy ona mi te czarne majtki bez ceregieli bo to nie o to chodzi wkładam jej od razu do cipki i lekko poruszam na stojąco rękami sięgam za cycuszki i całuje kark .Czuję jej ciepło a ona mojego wielkiego kutaska,dopre 10 min ostrego sexu .Wyciągam mokra jest cała bo upał dzisiaj ,ściągam stanik kładę ja bezpiecznie na stole i zaczynam lizać cycuszki brzuch cipkę szyję jest moja na kolejne pół godziny.Bierz mnie !!wkładam mocno w mokrą cipkę odchylamy nogi i jednym powolnym ruchem zaczynamy zabawę .Sex jest nieziemski ktoś puka ...cicho szepczemy cicho do siebie głośno oddychamy ja lekko wyciągam .I znowu zaczynam głaskać cipkę ona jęcząc cichutko gładka mi włosy doszła dwa razy .Nie wiem ale dzisiaj nie miałem dość.biore ja na ręce delikatnie obejmuje jej pośladki,owija się nogami całujemy się przytuleni nasz pot przytulony tworzymy całość.Patrze jej w oczy jej wielki biust tworzy piękna poduszkę dla mojego torsu.Wkladam jej i czuję mocny zapach jej perfum.Ostatnie mocne pociągnięcia i mój zastygamy w tej pięknej formie.Przytuleni całujemy się i wiemy że to nie był ostatni raz..nawe
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
BNS Urok biblioteki 2 Opowiadania erotyczne 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry