• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uległa do Rozkoszy Pilnie Poszukiwana

Kobieta

RoseliePeeDomi

Cichy Podglądacz
Witajcie szukam uległej dziewczyny od 18 do 24 lat która z ogromną chęcią spełni moje fantazje.
Nie musisz mieć doświatczenia, może chcesz przeżyć dotyk kobiety na swoim ciele poraz pierwszy. Wystarczy że chcesz a jestem pewna że twoje ciało bedzie drżało w słodkiej rozkoszy.
Spotykamy sie na mieście, kilka zwyczajnych minut rozmowy a potem dajesz sie zaciągnąć do publicznej toalety. Moje dłonie suną po twoich piersiach, brzuchu i cipce powoli rozbierając cię tak że twoje spodnie/spódnica leża u twoich kostek a bluzka jest mocno podciągnięta. Twoją bieliznę również ściągam najpierw delikatnie muskając twoje twarde sutki, i lekko wilgotną cipkę. Potem naturalnie przyspieszam, wkładając paluszek w twoje rozgrzane wnętrze. Bawie sie tobą aż kilkukrotnie dochodzisz próbując nie krzyczeć z rozkoszy na całą toaletę.
Możesz mówić do mnie Pani, Domino a nawet mamusiu.
Jeśli cie to podnieciło napisz do mnie a z pewnością zajmę się twoją uległą cipką. Jeśli masz wibrator mozesz zabrać go ze sobą, z chęcią popatrzę jak wijesz sie slodko pod jego wibracjami. Jeśli masz wibrator a sama boisz sie go na sobie użyć też go weź ja z chęcią pozwole ci przeżyć z nim swój pierwszy raz. Najlepsze są te małe, połączone z aplikacją w telefonie. Można wtedy bawić sie nim nie tylko w toalecie ale też na spacerze, chcesz przeżyć orgazm publicznie pisz smiało a na pewno bedzie ci przyjemnie.
Twoja Pani, Domina, Mamusia
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry