• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tyłozgięcie macicy

Kobieta

Maradona_

Cichy Podglądacz
Cześć.
Kurcze, żadna pozycja seksualna mi nie odpowiada.. nie wiem czy to może mieć związek z tyłozgięciem macicy czy problem tkwi we mnie gdzieś głębiej. Jest mi dobrze w trakcie, ale o orgazmie mogę pomarzyć..
Jakie polecie pozycje, aby było dobrze i ciekawie?
Treningi z kulami Gejszy? Nakładki na penisa?
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Najlepiej udać się na wizytę do ginekologa i seksuologa. Niech zbadają, sprawdzą, skąd dzieje się przyczyna. Rozmarlnie zawieszenie/ budowa macicy nie powinna tak doskwierać. Wiele kobiet ma tyłozgięcie i normalnie współżyją jak chcą, bez problemu. Testuj wszelkie pozycje z Twoim facetem, metodą prób i błędów. Poznawaj swoje ciało.
 
Kobieta

WhitePinkRed 2

Cichy Podglądacz
Cześć.
Kurcze, żadna pozycja seksualna mi nie odpowiada.. nie wiem czy to może mieć związek z tyłozgięciem macicy czy problem tkwi we mnie gdzieś głębiej. Jest mi dobrze w trakcie, ale o orgazmie mogę pomarzyć..
Jakie polecie pozycje, aby było dobrze i ciekawie?
Treningi z kulami Gejszy? Nakładki na penisa?
Polecam skupić się na „zewnętrznej” części, w połączeniu z penetracją, jeżeli myślisz o samym orgaźmie. Mam wrażenie, że niby wszystkie mamy to samo, ale tyłozgięcie jest jak związki chemiczne. Jak odwócone to ma inne właściwości 😒
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry