• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Trójkąt

Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
Mysle ze podstawa to zaufanego pana ogarnac, miejsce nie jest wazne. Ale ciezki temat my faceci w pisaniu jestesmy dobrzy, a jak przyjdzie co do czego to roznie bywa. Bylem z kobieta ktora jest doswiadczona w grupie i raz z nia w 3 z innym ale ciezko nam sie bylo dogadac z drugim panem
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
@Blonde_Angel a masz już jakieś doświadczenie w tym czy to będzie pierwszy raz ? Dla mnie jedyną opcją jest zorganizowanie takiego spotkania w domu. Nie lubię hoteli. W domu czułbym się pewniej ale rozumiem że ktoś może mieć odwrotnie.
Chętnego znajdziesz bez problemu. Kwestia czy wolisz żeby to był nieznajomy czy ktoś kogo znasz/znacie. Jeśli ta pierwsza opcja no to pozostaje, niestety albo stety, szukanie przez internet.
No i jak się już zdecydujecie to powinniście ustalić z narzeczonym jakieś granice. Na co się godzicie a na co nie w tym trójkącie. Żeby ten trzeci uczestnik wiedział na co się pisze ewentualnie. Bo to on do Ciebie/Was powinien się dostosować w zależności od tego jakie masz oczekiwania 🙂
 
Kobieta

Blonde_Angel

Cichy Podglądacz
@Blonde_Angel a masz już jakieś doświadczenie w tym czy to będzie pierwszy raz ? Dla mnie jedyną opcją jest zorganizowanie takiego spotkania w domu. Nie lubię hoteli. W domu czułbym się pewniej ale rozumiem że ktoś może mieć odwrotnie.
Chętnego znajdziesz bez problemu. Kwestia czy wolisz żeby to był nieznajomy czy ktoś kogo znasz/znacie. Jeśli ta pierwsza opcja no to pozostaje, niestety albo stety, szukanie przez internet.
No i jak się już zdecydujecie to powinniście ustalić z narzeczonym jakieś granice. Na co się godzicie a na co nie w tym trójkącie. Żeby ten trzeci uczestnik wiedział na co się pisze ewentualnie. Bo to on do Ciebie/Was powinien się dostosować w zależności od tego jakie masz oczekiwania 🙂
Tak "na serio" to pierwszy raz :) I chyba będę chciała by był to ktoś obcy z jakiegoś portalu, nie wiem jakby potem to ze znajomym wyglądało gdybyśmy poczuli, że to nie to. Granice to wiadomo. Myślę też że zanim dojdzie do tego to parę spotkań na piwo czy coś w tym stylu
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Na początek to proponuje abyście w czasie seksu fantazjowali o innym mężczyźnie. Mówcie sobie nawzajem co byście z nim chcieli robić. Wtedy się dowiecie co was kręci i na co jesteście gotowi przystać. Wtedy łatwiej ustali się granice i to co chcielibyście z nim robić i jak.
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Tak "na serio" to pierwszy raz :) I chyba będę chciała by był to ktoś obcy z jakiegoś portalu, nie wiem jakby potem to ze znajomym wyglądało gdybyśmy poczuli, że to nie to. Granice to wiadomo. Myślę też że zanim dojdzie do tego to parę spotkań na piwo czy coś w tym stylu
No więc nie pozostaje Ci nic innego niż przeglądać portale w poszukiwaniu kandydata 😉 Skoro wolisz żeby był to ktoś obcy.
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
My z Panią zaczynaliśmy tak ,że pierwsze chyba 3 spotkania to "kolega" z jednego z portali odwiedzał nas tylko ,żeby sobie na nas popatrzeć, sam mógł się zabawiać, .... na kolejnym spotkaniu miał już swojego lodzika, a już na kolejnych i kolejnych, bawilismy się na maxa w 3 pierwsze 3 spotkania były typowo zapoznawcze, jaki on jest nie tylko z wyglądu ale gównie z charakteru, czy ogarnięty i czy rozumie co może, a czego nie ;)
 
Mężczyzna

Kozi52

Cichy Podglądacz
Hej!
Razem z narzeczonym bardzo pod uwagę bierzemy opcję trójkąta (2m+ja).
Jakie macie porady by to zorganizować? Lepiej w domu, czy w hotelu? Gdzie szukać ludzi? No i ogólnie wszystkie pomocne rzeczy :D
Byłem w takim układzie przez jakiś okres czasu.Byli to moi znajomi.Małżeństwo które jest tolerancyjne i otwarte na inne układy.Pani prowadzi biznes a on policjant.Dziwne bo po głupich dogadywaniach doszło do pierwszego spotkania sam na sam z pania o imieniu nazwijmy ją Ewa.Dosc puszysta z pięknym wydatnym biustem.Poprostu kiedys będąc u szwagierki na herbatce po angielsku z balkonu powiedzialem ze widze sliczne góry do sąsiadki która akurat przyniosła Joli awizo.Ewa powiedziala ze jeśli zechce mogę te góry zdobyć.Troche mnie ptzytkalo jej wyznanie.Ale nie miałem zamiaru odpuścić.Umowilismy się jak tylko mogłem gdyż bylem żonaty a ona swój biznes prowadziła ze tak powiem w domu.To był wspaniały początek.....czy chcecie wiedziec więcej jak zrodził się trójkąt???
 

eleo

Nowicjusz
Byłem w takim układzie przez jakiś okres czasu.Byli to moi znajomi.Małżeństwo które jest tolerancyjne i otwarte na inne układy.Pani prowadzi biznes a on policjant.Dziwne bo po głupich dogadywaniach doszło do pierwszego spotkania sam na sam z pania o imieniu nazwijmy ją Ewa.Dosc puszysta z pięknym wydatnym biustem.Poprostu kiedys będąc u szwagierki na herbatce po angielsku z balkonu powiedzialem ze widze sliczne góry do sąsiadki która akurat przyniosła Joli awizo.Ewa powiedziala ze jeśli zechce mogę te góry zdobyć.Troche mnie ptzytkalo jej wyznanie.Ale nie miałem zamiaru odpuścić.Umowilismy się jak tylko mogłem gdyż bylem żonaty a ona swój biznes prowadziła ze tak powiem w domu.To był wspaniały początek.....czy chcecie wiedziec więcej jak zrodził się trójkąt???
Ja poproszę ciąg dalszy
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry