• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tak bardzo

Mężczyzna

tomek81

Nowicjusz
Tak bardzo chciał bym mieć kochankę, ale trudno mi znaleźć kogokolwiek, różne portale its i nic większość chce dużej kasy za spotkanie czy ten świat tylko schodzi na psy że tylko kasa się liczy ??
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Czy to nie Ty pisałeś na profilu jednej z lasek sprzedających fotki aby się do Ciebie odezwała? Sam nakręcasz tę machinę. Skoro ktoś bierze kasę za fotkę to co dopiero spotkanie.

Trzymam jednak za Ciebie kciuki. Da się znaleźć takie, które mają z tego po prostu radość. Trzeba tylko poszukać.
Nie zgłaszam się. Wolę to zaznaczyć.
 
Mężczyzna

zwykly_ja

Cichy Podglądacz
W większych miejscowościach też nie jest lepiej i to wcale nie chodzi o kochankę ale o takie zwyczajne spotkanie, spacer, drinka. Czasem mam wrażenie że jeśli nie jest się lokalnym celebrytą to ciężko o poznawanie nowych ludzi, zwłaszcza jeśli są wśród nas osoby nieśmiałe lub coś je ogranicza np choroby. Nie zawsze chodzi o seks, a wręcz o nie bycie w tym życiu samotnym, tylko poznawanie bratnich duszy i wspólne rozwijanie zainteresowań, podróże, spędzanie po prostu że sobą czasu...
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry