• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tabletko Orgasm Controle na dłuzszy sex

newo01

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich.Chciałbym usłyszeć ,czy tabletki orgasm controle faktycznie są w stanie wydłużyć stosunek. Prosze aby wypowiedziały sie osoby ktore je faktycznie stosowały i czy był jakis efekt,jezeli tak to po jakim czasie.Moj sex trwa różnie 3/6 min,wiec nie jestem długodystansowcem.
 
Mężczyzna

Cipeczka12

Seks Praktykant
Ty Na Składniki Lepiej Patrz, Jak Masz Zamiar Kupić 😅Czytałem Że Ludzie Mają Jakieś Uczulenia Na PoJedyncze Składniki I Dostają Po Czymś Takim Szybszego Bicia Serca, Sraczki ITD 😂
 
Mężczyzna

Cipeczka12

Seks Praktykant
Witam wszystkich.Chciałbym usłyszeć ,czy tabletki orgasm controle faktycznie są w stanie wydłużyć stosunek. Prosze aby wypowiedziały sie osoby ktore je faktycznie stosowały i czy był jakis efekt,jezeli tak to po jakim czasie.Moj sex trwa różnie 3/6 min,wiec nie jestem długodystansowcem.
Szybciej Jakieś Kremy "Zamrażające" Dadzą Efekt Niż Tabletki 🤔💁‍♂️Tutaj Również Trzeba Patrzeć Na Składniki 😬 Ja Po Kombinacji Sprayu Do Głębokiego Gardła Z Poppersami Się PoRzygałem Akurat 😂 Penis MógłBy Być Czerwony I Szczypać Mocno, Jak U Ludzi Z Alergią Na Sezam/Orzechy 😉
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry