• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szukam prezentu dla Żony

Mężczyzna

Naglodzie

Nowicjusz
Witam , proszę o poradę . Chciałbym kupić wibrator dla Żony.
Jeżeli chodzi o zabawki to amatorzy jesteśmy. Czym się sugerować?
 
Mężczyzna

Schaltbau

Cichy Podglądacz
To zależy co żona lubi najlepiej zapytaj ją choć powinieneś wiedzieć co ja kręci... Istnieją różne typy, moja na przykład lubi masażery łechtaczki, podczas seksu często wspomagam się nim, moja odlatuje momentalnie. Na początek przygody z wibratorami możesz pokusić się o wibrator 2w1 czyli klasyczny wibrator penetrujący z stymulatorem łechtaczki. Ogólnie jeśli żonie się spodoba to pewnie na jednym wibratorze się nie skończy 🤣
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Witam , proszę o poradę . Chciałbym kupić wibrator dla Żony.
Jeżeli chodzi o zabawki to amatorzy jesteśmy. Czym się sugerować?
Zależy jaką stymulację lubi 🤔. Są masażery łechtaczki powietrzne/z wibracjami. Są mini wibratory typu bullet. Są wibratory króliczki [do pochwy i z końcówką masującą łechtaczkę (i też może być ssąca lub wibrująca)]. Są klasyczne wibratory. Są korki analne.
No i teraz kwestia realistyki, czy realistyczne czy nie. No i najważniejsze materiał- ja polecam silikon medyczny, jest najbezpieczniejszy, nieporowaty (nie zostają bakterie), gładki w dotyku, hipoalergiczny.
 
H

Habakuk90

Guest
Witam , proszę o poradę . Chciałbym kupić wibrator dla Żony.
Jeżeli chodzi o zabawki to amatorzy jesteśmy. Czym się sugerować?
Polecam
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry