• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szept w konfesjonale

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ok, nic Ci nie usycha, a jeśli już, to jest to wina faceta. Normalne.

I normalnym jest, że tu i teraz urywam nasza znajomość, bo i do niczego konstruktywnego nie prowadzi, a na słowne przepychanki, bez szans na wypracowania wspólnego stanowiska szkoda mi czasu.
Wzbogaciłem Twój temat o ileś tam postów, ale na tym koniec.
Na nic więcej nie licz.
 

Kogucik69

Podrywacz
I normalnym jest, że tu i teraz urywam nasza znajomość, bo i do niczego konstruktywnego nie prowadzi, a na słowne przepychanki, bez szans na wypracowania wspólnego stanowiska szkoda mi czasu.
Wzbogaciłem Twój temat o ileś tam postów, ale na tym koniec.
Na nic więcej nie licz.
Polecieliście spamem, który nabił wam statystyki na forum... Można było sobie pogadać na privie...
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Demokracje ogranicza jedynie prawo i dobra zabawa... jeżeli przeszkodziłam w czymś, w formie wymiany poglądów z misterem Retnu, to przyrzekam solenie ustawicznie to powtarzać! ha ha ha
Zazdrość najczęściej prowadzi do... no panie J23 zgadnij do czego?
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Po spojrzeniu do kalendarza zrozumiałam pana Kogucika zestresowanie zbliżającym się okresem przyczynowo — skutkowym…

Nie mniej jednak niech wolno będzie zacytować definicje słowa SPAM to zatem komunikaty przesyłane jednocześnie do wielu – setek lub tysięcy – odbiorców, którzy nie wyrazili zgodę na ich otrzymanie. Wiadomości takie nie są w żaden sposób spersonalizowane – na każdy adres mailowy czy numer telefonu trafia więc komunikat o identycznej treści.

   Delikatnie napomknę — używanie słów, których się nie rozumie, nie należy do dobrego tonu…

   I tym miłym akcentem pozdrawiam szanownego pana Kogucika, niech weekend pozostanie bez ofiar… ha ha ha
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
sajjanin86 BDSM Szept Joanny Opowiadania erotyczne 21
L Sny erotyczne Szept Opowiadania erotyczne 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry