• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szantaż

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Ktoś był szantażowany i chce się podzielić swoją historią? Sama doświadczyłam tego trwało to prawie dwa lata, u mnie był to raczej cichy wielbiciel który" zakochał się " zamienajac moje życie w piekło, próbując wymusić pewne rzeczy.
Zapraszam do dyskusji.
 
L

lingster

Guest
Ja byłam szantażowana, ale na mnie takie sztuczki nie działają, więc zabiłam śmiechem typa i miałam później spokój.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Na szczescie nie mam zadnych doswiadczen w tym temacie. To musi byc porzadna trauma, kiedy jest sie postawionym pod sciana... Choc w sumie zalezy tez, co jest tematem szantazu i na ile jest to kompromitujace.
 
L

lingster

Guest
Na szczescie nie mam zadnych doswiadczen w tym temacie. To musi byc porzadna trauma, kiedy jest sie postawionym pod sciana, choc w sumie zalezy tez, co jest tematem szantazu i na ile jest to kompromitujace.
No mnie typ szantażował, ze wrzuci moje fotki do internetu jak nie wyślę mu jeszcze kolejnych nowych. Do tej pory czekam na link XD
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry