• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Świńskie slówka podczas sexu

Mężczyzna

grigorek

Cichy Podglądacz
Witam.Czy podczas sexu mówicie swoim partnerką jakieś świnskie slówka???? U mnie żona jak lecimy na ostro lubi jak do niej mówię "śsi suko" albo "lubisz to suko".Ona zaś szepcze do mnie rzeczy typu "rżni mnie na maxa" albo "jeb mnie mocniej"
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Świńskie słówka bywają od czasu do czasu, z jednej i drugiej strony, są podniecające nie ma co kryć, ale można na pewno poruszać sie w obrębie słownictwa na granicy wulgarności, pikantności, nie przekraczając je w stronę poniżania czy skrajnej wulgarnoscii, zachowujac estetykę, którą jednak wraz z partnerka cenimy.
 
Mężczyzna

Cipeczka12

Podrywacz
Świńskie słówka bywają od czasu do czasu, z jednej i drugiej strony, są podniecające nie ma co kryć, ale można na pewno poruszać sie w obrębie słownictwa na granicy wulgarności, pikantności, nie przekraczając je w stronę poniżania czy skrajnej wulgarnoscii, zachowujac estetykę, którą jednak wraz z partnerka cenimy.
Nie. PoNiżenie Musi Być ✅
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Nie. PoNiżenie Musi Być ✅
Tak, w końcu poruszamy się po sado-masochistycznym "dungeonie" mrocznych lochów i więzień meksykansko-azjatycko-ruskich, czy jakichś innych, będąc w XIXw, bo średniowiecze daleko pozostało w tyle pozostawiając nam jedynie pusty związek frazeologiczny - jesień średniowiecza.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Świńskie słówka, typu kwik kwik, to zupełnie nie dla mnie.

A tak serio, to o ile czasem w określonej sytuacji lubię lekkie wulgaryzmy, o tyle przedobrzanie z tym też jest niefajne.
 
Mężczyzna

Grubykutas

Nowicjusz
Moja żona każe do siebie mowic Dziwko, Suko. Wiec mowie do niej" lubisz sie jebać Dziwko, ssaj Dziwko kutasa, kochasz sperme Suko" ona mi tez mowi " jestem Dziwką i kocham ssać kutasy" dla nas to normalne juz w życiu. Bez tych słów to nie sex dla nas
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry