• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sukienka

Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Witam Drogie Panie :)
Chciałbym Was prosić o pomoc.
Założyłem temat w tym dziale,gdyż wydał mi się najwłaściwszy.
Od dłuższego czasu przeglądając strony internetowe z damską odzieżą poszukuję pewnego rodzaju sukienki. Niestety nie jestem znawcą mody i nie potrafię doprecyzować o jaki rodzaj sukienki mi chodzi. Spróbuję ubrać to w męskie słowa: sukienka na cienkich ramiączkach,która kończy się dosłownie tuż za linią pośladków. Logika podpowiada,że może to być miniówa ale te mini,które sprawdzałem w internecie wydają się zbyt długie. Co jeszcze z cech szczególnych? Jest obcisła,i to bardzo... Niestety kobiety,która zazwyczaj nosi taką kreację spytać o to nie mogę :(.
Czy to wystarczy? Jeśli chcecie,żebym doprecyzował to pytajcie proszę :)
Jakbyście jeszcze potrafiły dać mi namiar na miejsce,gdzie mógłbym takie cudo znaleźć to już byłbym w Siódmym Niebie :)
Pomożecie :)?
Pozdrawiam.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Witam Drogie Panie :)
Chciałbym Was prosić o pomoc.
Założyłem temat w tym dziale,gdyż wydał mi się najwłaściwszy.
Od dłuższego czasu przeglądając strony internetowe z damską odzieżą poszukuję pewnego rodzaju sukienki. Niestety nie jestem znawcą mody i nie potrafię doprecyzować o jaki rodzaj sukienki mi chodzi. Spróbuję ubrać to w męskie słowa: sukienka na cienkich ramiączkach,która kończy się dosłownie tuż za linią pośladków. Logika podpowiada,że może to być miniówa ale te mini,które sprawdzałem w internecie wydają się zbyt długie. Co jeszcze z cech szczególnych? Jest obcisła,i to bardzo... Niestety kobiety,która zazwyczaj nosi taką kreację spytać o to nie mogę :(.
Czy to wystarczy? Jeśli chcecie,żebym doprecyzował to pytajcie proszę :)
Jakbyście jeszcze potrafiły dać mi namiar na miejsce,gdzie mógłbym takie cudo znaleźć to już byłbym w Siódmym Niebie :)
Pomożecie :)?
Pozdrawiam.
Chociaż nie jestem Panią, ale jako takie pojęcie mam to pomyślałem, że się wypowiem. Jeżeli chodzi Ci mniej więcej o coś takiego jak na zdjęciu, wpisz w wyszukiwarkę " micro mini", coś tam na pewno wyskoczy .
Chociaż łatwiej znaleźć taką micro mini spódniczkę 😉
IMG_20240719_211301.jpg
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Dzięki!
Oczywiście zdanie Panów też jest ważne,biorę pod uwagę każdą opinię,która może pomóc.
Szukam mniej-więcej czegoś takiego jak na zdj.,chociaż kilka cm mniej by nie zaszkodziło ;)
K-O-N-I-E-C-Z-N-I-E musi to być sukienka,nie spódniczka :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Wyzywająco krótka sukienka Seks 65
M Krótka sukienka na święta? Fetysze i perwersje 25
T Sukienka, pończoszki i szpilki... Fetysze i perwersje 34

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry