• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Strona randkowa z anonsami na której można zarobić

Kobieta

Alicyjka

Cichy Podglądacz
Temat głównie dla Pań, ale chętnych panów też zachęcam. O co więc chodzi? Jest taka strona jak adoreo. Jest darmowa rejestracja, można wrzucać posty, promować swój profil. Na czym można zarobić? Otóż jeśli jest się chętnym, można ustawić sobie za wiadomości i subskrypcję, aby dostawać punkty. To znaczy, jeśli ktoś zdecyduje się do nas napisać, zobaczy, że musi nam przekazać na przykład 20 punktów. Z tych 20 punktów dostaniemy 10, chyba że nas wypatrzą to wtedy zwiększa się ten nasz procent. Na zdjęciach zarabia się jak na onlyfans - ktoś chce zobaczyć zdjęcia tylko dla subskrybentów, to musi nas zasubskrybować, ile zapłaci my ustalamy. Czemu o tym pisze? Po pierwsze bo sama to robię, po drugie bo mnie poprosili, żebym zapraszała więcej osób. Jeśli ktoś i tak korzysta z takich portali, a chce sobie dorobić pisaniem, czy wysyłaniem zdjęć zamiast płacić za używaniu portalu randkowego, myślę że całkiem miła możliwość. Wszystko jest na stronie opisane jak to działa, także polecam, zachęcam i powodzenia jeśli ktoś się zainteresuje :)
 
Kobieta

Alicyjka

Cichy Podglądacz
Sama piszesz? To ile wyciagasz na miesiąc?
A po drugie to kto konkretnie ciebie poprosił abys zapraszała innych? :unsure:
Głupio publicznie pisać o pieniądzach, ale powyżej średniej krajowej na miesiąc. Zaznaczę tylko, że dla mnie to praca jak na etat jeśli chodzi o ilość godzin jakie przeznaczam. A poprosili mnie właściciele strony w zamian za promocję mojego profilu
 
Kobieta

Alicyjka

Cichy Podglądacz
Łee.. jak tyle za etat to szkoda prądu.

Alicyjka, ale tak szczerze..
Jesteś jednym z "tych" właścicieli i właśnie próbujesz za darmochę lansować ten swój dziwaczny portal😁
Tak szczerze, nie, nie jestem właścicielem. Zwyczajnie opłaca mi się promowanie a może ktoś pozą mną chce zarobić w ten sposób. Można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. A skoro to sexforum i społeczność jest raczej otwarta, kto wie, może ktoś sobie fajnie dorobi
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Jak nie z gołą doopą, poppersami to z randkami na klawiaturę się na SF pchają 😒

Miejsce na reklamę cza wykupić 😛
 
Mężczyzna

Womenlover

Cichy Podglądacz
Temat głównie dla Pań, ale chętnych panów też zachęcam. O co więc chodzi? Jest taka strona jak adoreo. Jest darmowa rejestracja, można wrzucać posty, promować swój profil. Na czym można zarobić? Otóż jeśli jest się chętnym, można ustawić sobie za wiadomości i subskrypcję, aby dostawać punkty. To znaczy, jeśli ktoś zdecyduje się do nas napisać, zobaczy, że musi nam przekazać na przykład 20 punktów. Z tych 20 punktów dostaniemy 10, chyba że nas wypatrzą to wtedy zwiększa się ten nasz procent. Na zdjęciach zarabia się jak na onlyfans - ktoś chce zobaczyć zdjęcia tylko dla subskrybentów, to musi nas zasubskrybować, ile zapłaci my ustalamy. Czemu o tym pisze? Po pierwsze bo sama to robię, po drugie bo mnie poprosili, żebym zapraszała więcej osób. Jeśli ktoś i tak korzysta z takich portali, a chce sobie dorobić pisaniem, czy wysyłaniem zdjęć zamiast płacić za używaniu portalu randkowego, myślę że całkiem miła możliwość. Wszystko jest na stronie opisane jak to działa, także polecam, zachęcam i powodzenia jeśli ktoś się zainteresuje :)
A nie możesz sobie założyć konta na onlyfans? Albo lepiej, zacznij grać w jakieś gry i streamuj na twitch'u z kamerką pokazującą dekolt i daj jakieś "wyzwania", które zrobisz za dotację. Tam to jest tyle spermiarzy, że możesz dać np. "zrobię 5 pajacyków za 10zł" (chodzi o to żeby cycki podskakiwały) i zaraz znajdzie się chmara klientów. Taka tam moja sugestia
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Baaadboooy32 Strona internetowa zbiornik.com Seks 23
T pomorskie strona do szukania pań na numerek Ogłoszenia 1
O Aplikacja randkowa :) Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry