• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sprzątanie nago mieszkania za pieniądze

Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Chciałbym sprzątać przebrany za francuską pokojówkę (niekoniecznie za pieniądze) u jakiejś kobiety i zostać wykorzystany przez nią na różne sposoby 🤭
 
Kobieta

DamaPik

Nowicjusz
Ja też ostatnio o tym myślałam. Koleżanka podsunęła mi ten pomysł. W Warszawie myślę, że chętnych byłoby sporo. I muszę wam powiedzieć, że chyba się na to skuszę. Nie wiem co o tym myślicie?
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Zaintrygowało mnie to mocno
Hmmm... w sumie to nie myślałem w taki sposób o osobach sprzątających mieszkania albo np. biura.
Jedyne, o czym pomyślałem w sposób może nieco zbliżony do tematu, to taki, że co by było, gdybym na basenie w szatni brał prysznic nago, a tu nagle wchodzi sprzątaczka, która widzi mnie w całej okazałości. I co by wtedy pomyślała - czy byłaby zmieszana, czy może też po części ten widok by się jej spodobał. Na pewno sam z siebie nie mówiłbym wtedy do niej nic o erotycznym charakterze, ale gdyby ona mi powiedziała coś w tym kierunku, to może bym coś filuternie odpowiedział.
 
Kobieta

DamaPik

Nowicjusz
Hmmm... w sumie to nie myślałem w taki sposób o osobach sprzątających mieszkania albo np. biura.
Jedyne, o czym pomyślałem w sposób może nieco zbliżony do tematu, to taki, że co by było, gdybym na basenie w szatni brał prysznic nago, a tu nagle wchodzi sprzątaczka, która widzi mnie w całej okazałości. I co by wtedy pomyślała - czy byłaby zmieszana, czy może też po części ten widok by się jej spodobał. Na pewno sam z siebie nie mówiłbym wtedy do niej nic o erotycznym charakterze, ale gdyby ona mi powiedziała coś w tym kierunku, to może bym coś filuternie odpowiedział.
Poniekąd bardzo ciekawy temat.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Oczywiście, w takiej sytuacji to sprzątaczka jest ubrana, a klient basenu nago. No ale przestrzeń, przynajmniej teoretycznie, by była.
ciekawy temat.
A Ty jak myślisz, jak byś zareagowała, gdybyś pracowała jako sprzątaczka na basenie, i podczas sprzątania męskiej szatni byś napotkała gołego klienta biorącego prysznic lub wychodzącego właśnie spod prysznica? Co byś wtedy pomyślała, i co czuła?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry