• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Spełnienie marzeń - wakacyjna przygoda Bi.

Mężczyzna

Himeros

Cichy Podglądacz
Spełnienie marzeń - wakacyjna przygoda Bi.
Bohaterowie opowiadania:
Ja
Agnieszka - moja żona
Rafał i Kamila - nasi kochankowie


Mój sterczący i pulsujący penis wypluwał kolejne porcje spermy. Moje głośne pojękiwania będące oznaką szczytowania wypełniały pokój hotelowy.
Nigdy przedtem nie miałem tak intensywnego orgazmu i nigdy przedtem nie tryskałem taką ilością spermy.
W spazmach rozkoszy spojrzałem przed siebie i ujrzałem pełne podniecenia oczy mojej żony siedzącej nago na kanapie naprzeciw. Jej prawa dłoń masowała prawą pierś za to lewa ręka masowała obficie nawilżoną cipkę Kamili siedzącej nago obok. Kamila odwzajemniała się Adze tym samym. Jej palce wsuwały się nieznacznie w ociekającą sokami cipkę mojej żony.
Obie panie, nagie, z szeroko rozsuniętymi nogami, masujące sobie cipki wyglądały zjawiskowo.
Jednak w tej chwili liczyło się dla mnie bardziej coś innego...
Najbardziej liczył się dla mnie nabrzmiały penis Rafała, który głęboko penetrował moją dupkę. Jego dłonie zaciśnięte na moich biodrach mocno trzymały mnie bym nie padł za każdym razem gdy ostro napierał swoimi lędźwiami na moje pośladki.
Czułem jego fiuta głęboko w sobie i pomimo już wybrzmiałego u mnie orgazmu nie chciałem by choć na chwilę zwalniał tempo. Niemniej po chwili poczułem, że zatrzymał się kompletnie z kutasem wciśniętym po same jajka w moja dupę. I wtedy jednocześnie z jego głośnym stęknięciem poczułem gorąco rozchodzące się w moim wnętrzu. Jego pulsujący penis tryskał spermą wprost w moją dupę.
I w tym momencie spełniło się moje bodaj największe marzenie. Patrząc w oczy mojej żony usłyszałem z jej ust słowa: "Jesteś świetną męską dziwką kochanie!"
Tego było za wiele... Usłyszawszy te słowa i czując sztywną pałę w mojej dupie - trysnąłem ponownie. Drugi orgazm był znacznie mniej intensywny i mniej obfity w spermę ale jednocześnie równie satysfakcjonujący jak pierwszy.
Przed całkowitym opadnięciem z sił - i padnięciem na łóżko - zdołałem jeszcze tylko ujrzeć spazmy Agi, wijącej się w skurczach orgazmu. Gdy ponownie, już leżąc, czując na sobie przyjemny ciężar ciała Rafała, spojrzałem na dziewczyny ujrzałem Kamilę drżącą i jęczącą w orgazmie spowodowanym przez język i paluszki mojej żony. Aga bowiem klęczała przed sofą z głową zatopioną między nogami Kamili. Kamila tymczasem jęczała głośno mocno przyciskając głowę mojej żony do swojej szeroko rozwartej cipki.

Gdy wszystkie orgazmy już przebrzmiały Rafał skierował się w stronę łazienki i pociągnął za sobą Kamilę. Zostaliśmy z żoną sami: ona z twarzą w sokach Kamili i ja ze spermą Rafała wypływającą spomiędzy moich pośladków.
Żona podeszła do mnie kręcąc biodrami i wpiła się językiem w moje usta. Po chwili już leżeliśmy w pozycji 69 i pieściliśmy się namiętnie. Z łazienki słychać było miarowe stukanie co jednoznacznie sugerowało, że Rafał rżnie swoją żonkę opartą o ścianę prysznica.
Aga szybko zmieniła pozycję dosiadając mojego już nabrzmiałego fiutka i zaczęła galop. Jej cipka była fantastycznie mokra i gładko suwała się po moim fiucie.
Zaczęliśmy głośno dyszeć i jęczeć. Kamila z Rafałem wyszli z łazienki i szybko znaleźli się przy nas. Rafał stanął na łóżku i wsunął swoją pałę w usta Agi, tymczasem Kamila uklękła nad moją głową udostępniając mi swoją piczkę do lizania. Ten układ szybko się nam znudził i żona zeskoczyła ze mnie i nadziała się na kutasa Rafała, który położył się obok mnie na łóżku. Ja za to wstałem i zaparkowałem kutasa w cipce Kamili, która ochoczo wypięła dupkę w moją stronę.
Po chwili jednak żona zeskoczyła z Rafała a Kamila uwolniła się z mojego fiutka i zobaczyłem, że Rafał leży na plecach z wysoko uniesionymi biodrami, rozsuniętymi nogami i dupką nasmarowaną żelem - to zasługa mojej żony. Na takie zaproszenie nie mogłem nie odpowiedzieć. Klęknąłem przy Rafale i powoli wsunąłem swojego kutasa w jego rozchyloną dupkę. Jego odbyt był przyjemnie ciasny a zarazem wyśmienicie nawilżony. Chwyciłem go jedną ręką za sterczącego fiuta i zacząłem ostro napierać biodrami parkując swoją pałę w jego dupce po same jądra. Pieprzyłem go ostro patrząc jednoczenie jak nasze żony całują się masując sobie cipki. I w tym momencie Rafał doszedł. Zaczął tryskać spermą, więc szybko wyskoczyłem z jego dupki i objąłem ostami jego fiuta rozkoszując się każdą kropelką tego gorącego nektaru. Gdy ostatnia kropelka spermy spłynęła do moich ust i trafiła w moje gardło opadliśmy zmęczeni na łóżko. Rafał chwycił dłonią mojego wciąż sterczącego penisa i zaczął go masować. Dochodziłem ponownie z uśmiechem na ustach przytulony do Rafał patrząc na nasze pieszczące się dziewczyny.
Mój wytrysk troszkę zaskoczył Rafała. Część mojej spermy trafiła na moje podbrzusze a część w usta mojego kochanka. W tym czasie dziewczyny doprowadziły się do kolejnego orgazmu pieszcząc namiętnie swoje cipki językami i paluszkami.
Po kąpieli wszyscy szybko zasnęliśmy wtuleni w siebie, nadzy i spełnieni.
A kolejny dzień naszych wspólnych wakacji przyniósł kolejne uniesienia i kolejne spełnione fantazje.

Pozdrawiam :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry