• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sól fizjologiczna

Piotr255

Nowicjusz
Witam i mam pytanie.Czy ktoś stosował może lub stosuje albo praktykował takie zabawy.Chodzi mi o zastrzyki z soli fizjologicznej w mosznę aby jądra się wydawały optycznie większe lub w prącie aby powiększyć penisa optycznie aby się wydawał grubszy.Z tego co wyczytałem to sól fizjologiczna jest bezpieczna i się po czasie wchłania całkowicie do organizmu i nie ma po tym żadnych komplikacji.Oczywiście przed zastrzykiem trzeba wcześniej najlepiej ogolić i odkazić spirytusem do skóry.Pytam ponieważ chciałbym na najbliższych dniach spróbować czegoś takiego z dziewczyną bo mnie to kręci i dziewczynie się również spodobało.Myślałbym żeby na początek dać 300ml w mosznę i około 50ml w penisa pod skórę.

Jakby coś to tego można szukać pod słowem saline na stronkach.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Dla mnie przerażające. Bałbym się wstrzyknąć nie tam gdzie trzeba i coś uszkodzić, albo innego zaskarżenia.

Daj znać jak poszło.
 

Piotr255

Nowicjusz
tpo więc jestem już po wczorajszej injekcji i powiem,że super uczucie jak ma się takie większe jaja.Dziewczyna co chwilę mnie łapała za jajka i ściskała a ja się musiałem hamować żeby się nie spuścić bo strasznie miałem jajka wrażliwe na dotyk a te uczucie wypełnienia po prostu bomba.Tego się tak nie da opisać.
 
B

Basia

Guest
bez wiedzy medycznej to można sobie zaszkodzić
Owszem zasadniczo sól fizjologiczna jest bezpieczna ale raz że nie każda nadaje się do iniekcji a dwa że musisz wiedzieć gdzie wstrzyknąć żeby jak pisze top nic nie uszkodzić
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Seks oralny a potrzeba fizjologiczna Porady seksualne 2

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry