• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Skuteczne metody na walkę z Przedwczesnym Wytryskiem

Danio100

Cichy Podglądacz
Temat wałkowany mnóstwo razy, ale wydaje mi się że w temacie wypowiadają się osoby które nie mają pojęcia co to jest PW lub chcą zareklamować jakiś towar. Przedwczesny wytrysk jest gdy dochodzi do wytrysku w czasie krótszym niż 2 minuty i ten stan utrzymuje się 6 miesięcy.

Jak są tu osoby które miały wytrysk poniżej 2minut i się wyleczyły z tej przypadłości. To proszę o krótka informacje jak im się to udało i ile trwało.

Wyleczenie z PW traktujemy że problem zniknął i już nie trzeba używać żadnych metod.


Teoretykom i dowcipnisiom dziękuję za powstrzymanie się od komentowania.

Jak jest też osoba z powyższym problemem która by się chciała z nim zmierzyć to zapraszam na priv.
 

Danio100

Cichy Podglądacz
Najlepszym i sprawdzonym w 100% sposobem jest całkowite obrzezanie. W 100% leczy przedwczesny wytrysk, wiem z doświadczenia u mojego byłego.
Nie zawsze skuteczny. PW miewają też ludzie w rejonach gdzie obrzezanie jest standardem. Obrzeża jest skuteczne u osób które odczuwały ból lub dyskomfort w czasie penetracji wywołany np przez stulejką. PW wywołany jest z powodu chcecie ucieczki przed potencjalnym bólem jaki mogą odczuć w czasie sexu. U takich osób obrzezanie może być pomocne. Wizyta u urologa rozwiązuje problem.
 

Danio100

Cichy Podglądacz
Były pytania na priv dlaczego kontakt na priv a nie na forum. Pomagam indywidualnie dostosowując się do potrzeb danej osoby. To tak jakbym kogoś przygotowywał do maratonu. Ciężko zrobić to na forum. Zresztą całość trwa minimum 3 miesiące. Nie jest to też cud metoda, czyli nic się nie wydarzy bez pracy. Metoda też nie jest dla wszystkich więc zanim cokolwiek się wydarzy trzeba zrobić test. Nadal zapraszam chętnych którzy mają prawdziwy PW , wypróbowali już kilka metod i nie pomogło. Może tym razem się uda.
 

Danio100

Cichy Podglądacz
Pomoc z mojej strony jest na zasadzie barteru. Ty nic nie płacisz, ja potrzebuję tylko informacji zwrotnej oraz odpowiedzi na kilka pytań.
Najbardziej zależy mi na kontakcie z osobami które kończą penetrację w czasie mniejszym niż 60 sekund.
 

Danio100

Cichy Podglądacz
Tabletki i lidokaina rozwiązuje problem doraźnie jak tabletki na ból zęba.
Najlepszy jest reset wyuczonych nawyków i nauka od początku, ale nie wszyscy tak potrafią.
Jakby ktoś chciał spróbować pokonać PW innymi metodami niż kremy i tabletki to zapraszam do kontaktu.
 
Ostatnia edycja:

Danio100

Cichy Podglądacz
Zależy kto ma jakie libido. Po zrobieniu sobie dobrze przed pewnie odechciało by mi się sexu. Co w sytuacji kiedy kobieta jest inicjatorem i nie wiemy że będziemy uprawiać sex. Ja osobiście wybrałabym drugie podejście. Zawsze jest dłużej ,ale już nie tak fajnie jak za pierwszym razem .
Najlepiej przeprojektować swój nawyk szybkiej ejakulacji i nauczyć się dłużej uprawiać sex.
 

Danio100

Cichy Podglądacz
Odświeżam :) jak jak masz problem z PW , wypróbowałem kilka metod które nie przyniosły efektu, twoje życie seksualne nie wygląda najlepiej. Jeśli tak to zapraszam do kontaktu, spróbuję pomóc .
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry