• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Shemale/Trans

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
cotam takiego było
Program rozrywkowy. Uczestnicy, mężczyźni, mieli w nim starać się o względy tajemniczej Miriam, uwodzić ją itd. Później ją zdobywali, całowali, pieścili. Na koniec dowiedzieli się, że owa "Miriam" to w istocie shemale. Człowiek urodzony jako chłopiec, po hormonach, jednak nadal z penisem. Głośne były nagłówki "Nie wiedzieli, że całują i pieszczą mężczyznę".
Udział w tym programie odbił się negatywnie na psychice uczestników, którzy poczuli się oszukani i zniesmaczeni.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ale tego nie można porównywać.
Jak sam tego chcesz to najwyżej później możesz mieć moralniaka, albo stwierdzisz, że nie warto.
W przypadku Miriam ci goście nie wiedzieli z kim mają do czynienia. To nawet nie było moralnie złe ze strony producentów, to było podłe.
 
Mężczyzna

opal44

Cichy Podglądacz
Program rozrywkowy. Uczestnicy, mężczyźni, mieli w nim starać się o względy tajemniczej Miriam, uwodzić ją itd. Później ją zdobywali, całowali, pieścili. Na koniec dowiedzieli się, że owa "Miriam" to w istocie shemale. Człowiek urodzony jako chłopiec, po hormonach, jednak nadal z penisem. Głośne były nagłówki "Nie wiedzieli, że całują i pieszczą mężczyznę".
Udział w tym programie odbił się negatywnie na psychice uczestników, którzy poczuli się oszukani i zniesmaczeni.
Tu Ok bo goście nie wiedzieli że to shemala na ale z drugiej strony musiała wyglądać jak kobietą że nikt wcześniej się nie zorientował.A ja mówię o świadomym spotkaniu z shemalą tzn chcę właśnie takiej a nie innej i nie zaskoczy mnie jej niespodzianka.
 
Mężczyzna

opal44

Cichy Podglądacz
Bardzo lubię sex z transką lub shimale, spotkałem się kilka razy. Ale jestem wybredny musi być bardzo kobieca No i wogóle jak to jest z shemala zadbana, a nie facet w rajtuzach. Chętnie o tym porozmawiam więc zapraszam do kontaktu
No hej .Planuję w najbliższym czasie spotkać się na sex z shemalą.Bedzie to mój pierwszy raz .Możesz coś doradzić gdzie szukać jak to jest z shemala jak ja pieścić żeby doszła mi w ustach.itd.dzieki
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry