• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z pijaną żoną

Mężczyzna

michaael

Cichy Podglądacz
Moja żona po alkoholu jest bardziej wygimnastykowana, można z nią bardziej ostro zabawiać się i nie przeszkadza jej, że dostaje mocniejsze klapsy, ciągnięcie za wlosy za piersi. Pozwala na więcej czego by nie robiła jak jest trzeźwa. Kilka razy rozmawialiśmy o trójkątach i chciał bym ją zobaczyć jak zabawia się z innym facetem ale nie chce się zgodzić i mówi, że nigdy tego nie zrobi bo to da mi pretekst, żebym też przespał sie z jakaś dziewczyną ale nie chcę tego i chciał bym zobaczyć ją jak zabawia się z innym. Przypuszczam że brakuje jej odwagi. Nawet po alkoholu mówiła, że nie zrobi tego, i jak widziała już, że sporo wypiła to nie chciała więcej pić, a chciał bym, żeby poluzowała hamulce.

Czy Wam udało namówić żonę na sex z innym facetem?
 

On1001

Erotoman
Ja to widzę tak, dziewczyna będzie chciała się przy Tobie bawić i pić, jeśli będzie Ci ufać. Myślę że ona po alkoholu daje Ci to co chce Ci dać. Postawa pod tytułem "Nim bardziej nawalona, tym więcej będę mógł" sprawi że to zaufanie stracisz, bo nie będzie wiedziała czy jak nie wypije kieliszka za dużo to nie zrobisz coś po czym ona się poczuje źle.

Co do trójkąta, wchodząc w relacje musisz się liczyć z każdym scenariuszem, nawet takim, że ona się nigdy na to nie zgodzi. Licz się z tym, ponieważ wbrew pozorom trójkąt to bardzo poważna sprawa, mało kto jest w stanie wejść w coś takiego i czuć się z tym dobrze i jedynie niewielki procent takich fantazji kończy się realizacją.

Oczywiście nie demonizuje i nie mówię, że to powinno być zakazane. Wszystko jest dla ludzi, tyle że jedne rzeczy są bezpieczniejsze dla naszego spokoju ducha, inne mniej.
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
Ja kiedyś powiedziałem żonie , że chciałbym przelecieć ja taką całkiem pijaną. Pewnego wieczora wypilismy kilka drinków i zaczęliśmy się bawic. Już jej mocno szumiało i puściły hamulce na tyle że robiłem co chciałem ale powiedziała że będę ją dzisiaj mógł przelecieć jak zupełnie odpłynie. W końcu wypiła tyle że zasnęła a ja brałem ją jak gumową lalkę. Nakręciłem kilka filmików co z nią robię i pokazałem na drugi dzień. Podnieciło ja to na tyle że puściła filmiki na tv jak znowu się bzykalimy i oglądała w trakcie. Jedyny minus to kac od rana.
 
L

lingster

Guest
Ja kiedyś powiedziałem żonie , że chciałbym przelecieć ja taką całkiem pijaną. Pewnego wieczora wypilismy kilka drinków i zaczęliśmy się bawic. Już jej mocno szumiało i puściły hamulce na tyle że robiłem co chciałem ale powiedziała że będę ją dzisiaj mógł przelecieć jak zupełnie odpłynie. W końcu wypiła tyle że zasnęła a ja brałem ją jak gumową lalkę. Nakręciłem kilka filmików co z nią robię i pokazałem na drugi dzień. Podnieciło ja to na tyle że puściła filmiki na tv jak znowu się bzykalimy i oglądała w trakcie. Jedyny minus to kac od rana.
Ciekawa akcja.
U mnie niestety nie do zrobienia przez traumę, ale podziwiam Wasz level zaufania do siebie. I w sumie zazdroszczę trochę.
 

Alan95

Cichy Podglądacz
Ja kiedyś powiedziałem żonie , że chciałbym przelecieć ja taką całkiem pijaną. Pewnego wieczora wypilismy kilka drinków i zaczęliśmy się bawic. Już jej mocno szumiało i puściły hamulce na tyle że robiłem co chciałem ale powiedziała że będę ją dzisiaj mógł przelecieć jak zupełnie odpłynie. W końcu wypiła tyle że zasnęła a ja brałem ją jak gumową lalkę. Nakręciłem kilka filmików co z nią robię i pokazałem na drugi dzień. Podnieciło ja to na tyle że puściła filmiki na tv jak znowu się bzykalimy i oglądała w trakcie. Jedyny minus to kac od rana.
Ja ze swoją kobietą robimy podobnie i to raz na jakiś czas umawiamy się na taki weekend, tak żeby odreagować, również robię z tego pamiątki i później razem oglądamy ;)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Kocham pijane kobiety , zwłaszcza żonę
Obce zwykle staram się powolutku wydobyć z ubrania i kiedy już siedzą obok mnie na golaska są zwykle dostępne na wszelkie możliwe sposoby. Uwielbiam robić im wtedy ostre palcówki i ruchać je np powolutku w usta. Bardzo mnie podnieca patrzenie im prosto w oczy , w momencie wytrysku w ich buzi
Pijana kobieta to brak jakiegokolwiek tabu , jest wylizana i wyruchana z każdej strony.
 
Mężczyzna

Mike1

Cichy Podglądacz
Kocham pijane kobiety , zwłaszcza żonę
Obce zwykle staram się powolutku wydobyć z ubrania i kiedy już siedzą obok mnie na golaska są zwykle dostępne na wszelkie możliwe sposoby. Uwielbiam robić im wtedy ostre palcówki i ruchać je np powolutku w usta. Bardzo mnie podnieca patrzenie im prosto w oczy , w momencie wytrysku w ich buzi
Pijana kobieta to brak jakiegokolwiek tabu , jest wylizana i wyruchana z każdej strony.
Obce też ruchasz tak ? Rozwiń temat jak możesz. Napisz priv jak chcesz
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Moze nie żona, ale moja już była przyjaciółka po alkoholu robiła się też odważniejsza, nie to że na trzeźwo nic nie robiła, ale ogólnie po pijaku na więcej sobie pozwalała, gdzie podejrzewam, że na takie akcje na trzeźwo by mogło nie przejść 😉
Ale podejrzewam że u niej jak i Twojej żony będzie tak, że jak ma jakąś ustaloną granicę, to jej już nie przekroczy, nawet po pijaku 😉
 
Mężczyzna

Żonaty 201

Cichy Podglądacz
Moja żona po alkoholu jest bardziej wygimnastykowana, można z nią bardziej ostro zabawiać się i nie przeszkadza jej, że dostaje mocniejsze klapsy, ciągnięcie za wlosy za piersi. Pozwala na więcej czego by nie robiła jak jest trzeźwa. Kilka razy rozmawialiśmy o trójkątach i chciał bym ją zobaczyć jak zabawia się z innym facetem ale nie chce się zgodzić i mówi, że nigdy tego nie zrobi bo to da mi pretekst, żebym też przespał sie z jakaś dziewczyną ale nie chcę tego i chciał bym zobaczyć ją jak zabawia się z innym. Przypuszczam że brakuje jej odwagi. Nawet po alkoholu mówiła, że nie zrobi tego, i jak widziała już, że sporo wypiła to nie chciała więcej pić, a chciał bym, żeby poluzowała hamulce.

Czy Wam udało namówić żonę na sex z innym facetem?
Moja kobieta po pijaku wogule nie mam ochoty na sex na trzeźwo to nienarzekam ma wielki popęd sexualny
 
Mężczyzna

Kriss12

Cichy Podglądacz
My z żoną po pijaku mamy fajny sex. Jest bardziej otwarta niż zwykle ja zresztą też mam większą fantazje. A jak jest naprawdę skuta to biorę ja taka bezbronna .
 
Mężczyzna

Kriss12

Cichy Podglądacz
Moja żona po alkoholu jest bardziej wygimnastykowana, można z nią bardziej ostro zabawiać się i nie przeszkadza jej, że dostaje mocniejsze klapsy, ciągnięcie za wlosy za piersi. Pozwala na więcej czego by nie robiła jak jest trzeźwa. Kilka razy rozmawialiśmy o trójkątach i chciał bym ją zobaczyć jak zabawia się z innym facetem ale nie chce się zgodzić i mówi, że nigdy tego nie zrobi bo to da mi pretekst, żebym też przespał sie z jakaś dziewczyną ale nie chcę tego i chciał bym zobaczyć ją jak zabawia się z innym. Przypuszczam że brakuje jej odwagi. Nawet po alkoholu mówiła, że nie zrobi tego, i jak widziała już, że sporo wypiła to nie chciała więcej pić, a chciał bym, żeby poluzowała hamulce.

Czy Wam udało namówić żonę na sex z innym facetem?
Ona jest chętna. Rozmawialiśmy o tym . Niby chęci są ale nie mamy jakoś pomysłu jak zacząć. Konczy się na rozmowie . Wiem ze ona chce innego ale nie wiem jak to rozegrać. Najlepiej byłoby pewnie gdzieś spontanicznie . Mamy 2 dzieci i mało wychodzimy . A ona nie chce nikogo znajomego . Zapraszam na priv jakby ktoś chciał się wymienić spostrzeżeniami albo podsunac jakieś pomysły.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry