• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z innym

Mężczyzna

YankesS

Cichy Podglądacz
Siema od 4 lat jestem z moją partnerką nikogo wcześniej przed sobą nie mijaliśmy, ja mam 28 lat ona 26 tak wiem późno zaczęliśmy,
Ostatnio moja partnerka namawiała mnie że kusi ja spróbować jak to jest z innym taki nie zobowiązujący raz, że ona mi daje wolną rękę i żebym jej dał, ja się nie zgodziłem na to ale po czasie myśląc powiedziałem że mogę się zgodzić na moich warunkach, że mam wyszystko wiedzieć i jak już się umówią to ja chcę być w domu wiadomo nie będę ich podglądał, ja powiedziałem że nie potrzebuje, ona napisała do jakiego kolegi i odrazu się zgodził, i po czasie mam teraz myśli że co jak jej się spodoba inny i mnie zostawi i powiedziałem że się nie zgadzam jednak to troszkę się obrazila mam pewność że i tak bez mojej wiedzy nie pójdzie na lewo okno ona nie wie że mam dostęp do jej fb czy insta i widzę co pisze i napisala temu typkowi że jednak nie aktualne, co ja mam zrobić ? Pozwolić jej ? Co wy byście zrobili doradźcie bo jestem zmieszany, nie jesteśmy małżeństwem choć zaręczyny planuje kocham ja i chcę dla niej dobrze a widzę że ją kusi co ja mam zrobić ?
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Podrywacz
Śmiem twierdzić, że będzie to za nią chodzić i nie uważam, aby to było coś złego, bo życie ma się jedno. Czy się zgodzić? Nie wiem, to sprawa bardzo mocno indywidualna. Gdybym ja dostał taką propozycję to rozważyłbym na początek seks z inną parą z wymianą partnerów i zobaczył jak to będzie.
 
Mężczyzna

YankesS

Cichy Podglądacz
Akurat mnie i jej to nie kręci żeby z jakąś parą czy trójkąt
I tu też nie chodzi o to że ja kręci sex z innnym czy by chciała z innym uprawiać częściej tylko jej chodzi o to i ja zżera ciekawość żeby raz spróbować z innym czy są jakieś inne odczucia czy coś tylko to ją ciekawi bo takto nie ma potrzeby żeby mieć jakiś taki stały układ
 
Mężczyzna

YankesS

Cichy Podglądacz
Ogólnie ja nie jestem typem że latam, raczej trzymam się jednej, tym bardziej że mojej figura mi się podoba, cyc d, fajna cipka typowy cameltoe, ciasna ogolnie podoba mi sie sex z nią moze kilku rzeczy próbować nie chce co bym chciał spróbować ale w cipkę daje sie spuszczać a mnie to jara im innym nie ciekawi mnie sex z inną
 
Mężczyzna

YankesS

Cichy Podglądacz
Ogólnie ja nie jestem typem że latam, raczej trzymam się jednej, tym bardziej że mojej figura mi się podoba, cyc d, fajna cipka typowy cameltoe, ciasna ogolnie podoba mi sie sex z nią moze kilku rzeczy próbować nie chce co bym chciał spróbować ale w cipkę daje sie spuszczać a mnie to jara im innym nie ciekawi mnie sex z inną
Dlatego powiedziałem jej że może spróbować a ja nie potrzebuje potem mnie myśli na sunęły i zrezygnowałem
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Podrywacz
Zabronić jej możesz, oczywiście. Ale wiedz, że jak będzie chciała to i tak to zrobi, nawet nie będziesz wiedział kiedy.
A, i przeglądanie czyjegoś FB czy innych komunikatorów z powodu zazdrości uważam za słabe.
 
Mężczyzna

YankesS

Cichy Podglądacz
Nie z zazdrości, bo znam jej hasło 4 lata a nigdy nie sprawdzałem jej telefonu, tylko ostatnio zerknąłem jak widziałem że napisała do kolegi bo sama screeny mi wysłała że chętny ale potem zrezygnowala, i porostu byłem ciekaw czy mnie kocha i szanuje moją decyzję i jednak odmówi tamtemu, czy mimo to spotka się na ten jeden raz, ale odmówiła mu 🥹
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
I tu też nie chodzi o to że ja kręci sex z innnym czy by chciała z innym uprawiać częściej tylko jej chodzi o to i ja zżera ciekawość żeby raz spróbować z innym czy są jakieś inne odczucia czy coś tylko to ją ciekawi bo takto nie ma potrzeby żeby mieć jakiś taki stały układ
Jeszcze nie ma potrzeby 😏 ogólnie albo to robicie w tajemnicy albo porozumieniu, inaczej będzie z tego dym prędzej czy później
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Najlepsza opcja w porozumienie, bez nadużywania i powtarzania z tym samym partnerem bo to właśnie już zakrawa na zdradę, nawiązanie drugiej relacji, a przeglądanie tel i maili to mega slabe
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry