• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z góralem temat dla pań

L

lingster

Guest
To nie byl goral a to ze probowal mowic po goralsku nas wkurwialo i tego sie nie dalo oglodac
No to nie oglądajcie, mi się podobał.
A w poprzednim poście napisałam ironicznie, że facet z Zakopanego to na pewno góral. Czytanie ze zrozumieniem się kłania 🙄
Nie każdy facet z widłami to Zeus, jak to powiedział w którymś Pitbullu ten łysy pajac Oswiecinski
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
No to nie oglądajcie, mi się podobał.
A w poprzednim poście napisałam ironicznie, że facet z Zakopanego to na pewno góral. Czytanie ze zrozumieniem się kłania 🙄
Nie każdy facet z widłami to Zeus, jak to powiedział w którymś Pitbullu ten łysy pajac Oswiecinski
Przepraszam za niezrozumienie poprostu zawsze mnie denerwuje jak ktos nas nasladuje temu tak reaguje jezeli robil by to dobrze to ani slowa. Ja jestem rodowitym goralem ale staram sie nie byc jak baran czyli robie po swojemu. Drazni mnie to ze niektorzy nam psuja opinie poprostu nie znajac z byt wielu górali ale wszedzie niestety tak jest
 
L

lingster

Guest
Przepraszam za niezrozumienie poprostu zawsze mnie denerwuje jak ktos nas nasladuje temu tak reaguje jezeli robil by to dobrze to ani slowa. Ja jestem rodowitym goralem ale staram sie nie byc jak baran czyli robie po swojemu. Drazni mnie to ze niektorzy nam psuja opinie poprostu nie znajac z byt wielu górali ale wszedzie niestety tak jest
Powiem Ci coś ze swojej perspektywy: ten serial pokazał górali szerszej publiczności w dobrym świetle. Że charakterni, że uparci - owszem. Wątek górala-pijaka zamknęli w jednej postaci - Misia z Krupówek, czyli git, bo dopiero lata później dowiedziałam się, ile chlorzycie :D
Glowny bohater ponadto umiał w dobre traktowanie kobiet - przynajmniej ja tak pamietam ten serial.
I skoro 18letnia ja była gotowa pojechać se męża szukać w góry (gdzie wole zdecydowanie morze), to musi być coś :D
———
A jak serial pokazał Waszą tradycje? I góralki? Dobrze, średnio czy rozminęli się z prawdą?
Postać kobiety, u której mieszkała Schejbal bardzo mi przypadła do gustu. Zastanawiam się, czy takie kobiety gdzieś tam w górach żyją :)
Edit: strażników forum przepraszam za offtop, miało być o seksie, a jest obyczajowo.
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
Podobnie jak w serialu ale wiadomo przekoloryzowane koniety sa faktycznie pracowite u nas i duzo ogarniaja ale co sie mi zaczelo podobac juz nie sa tylko kurami domowymi zaczely dbac o siebie maluja sie trenuja itd
Powiem Ci coś ze swojej perspektywy: ten serial pokazał górali szerszej publiczności w dobrym świetle. Że charakterni, że uparci - owszem. Wątek górala-pijaka zamknęli w jednej postaci - Misia z Krupówek, czyli git, bo dopiero lata później dowiedziałam się, ile chlorzycie :D
Glowny bohater ponadto umiał w dobre traktowanie kobiet - przynajmniej ja tak pamietam ten serial.
I skoro 18letnia ja była gotowa pojechać se męża szukać w góry (gdzie wole zdecydowanie morze), to musi być coś :D
———
A jak serial pokazał Waszą tradycje? I góralki? Dobrze, średnio czy rozminęli się z prawdą?
Postać kobiety, u której mieszkała Schejbal bardzo mi przypadła do gustu. Zastanawiam się, czy takie kobiety gdzieś tam w górach żyją :)
Edit: strażników forum przepraszam za offtop, miało być o seksie, a jest obyczajowo.
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Okolice Czorsztyna, mały hotelik,nazwy nie pamiętam.Miałam okazję,zabawić się z prawdziwym góralem,i potwierdzam że lubią dominować, chociaż z umiarem.Jednak najbardziej podobała mi się, właśnie gwara....
 
Kobieta

KFHKFH

Cichy Podglądacz
Jak dla mnie najlepsi, ja jestem z duzego miasta z zupełnie innego regionu i jeździłam od dziecka na wakacje do jednej z wsi na podhalu, to była moja pierwsza miłość i pierwszy sex wogole, po drodze było jeszcze tego trochę, ale z nim do dzisiaj ( długo, długo już); prawdziwy ortodoksyjny góral co niestety zanika wśród młodych. Poza tym są to ludzie bardzo mądrzy, inteligentni i z zasadami a przy tym dobrzy ludzie, mam dla nich wielki szacunek.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry