• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex w gumce czy bez, który lepszy i dlaczego?

Mężczyzna

studd27

Cichy Podglądacz
Seks w gumce prawie się nie różni od walenia konia. Czujesz tylko ucisk. Doznania podobne.
Seks bez gumki to cała gama doznań, ocieranie się żołędzią o pochwę, to tarcie, ten nacisk, ucisk, masowanie, czasem nawet lekkie drapanie, swędzenie, ten gorąc, wilgoć.
I kobiety zauważyłem też jeśli okoliczności na to pozwalają wybrałyby to drugie.
Co natura stworzyła to człowiek nie ulepszy. ;)
 
Mężczyzna

PokazKotkuJakSmakujesz

Cichy Podglądacz
Seks w gumce prawie się nie różni od walenia konia.
Naprawdę nic nie było poza tym że ona tylko mi zwaliła konia, kochanie nidgy bym cię nie zdradził! Sex tylko z tobą!

Dla mnie sex w gumce czy bez to wielkiej różnicy nie czuję, zwłaszcza w tych ultra cienkich. Podczas ostrzejszego sexu nie raz sprawdzałem ręka czy gumka się nie zsunęła przypadkiem bo jej nie czuć.

Bez gumki najczesciej spuszczam się w środku, za to w gumce mnie to nie jara dlatego jak już czuje że jest blisko zazwyczaj wyciagam kutasa,ściągam gumkę i mam bardzo realne doznania kończąc ruchając ją w usta ewentualnie w dupkę.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry