• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks w saunie - wasze doświadczenia

Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Termy Chochołowskie, byliśmy z żoną świeżo po ślubie i fajnie było. Generalnie pierwszy raz. Żonka się tak podnieciła, że mi loda robiła na leżakach tam u góry. Byliśmy oczywiście sami :D Ktoś jednak przerwał nam i się speszyła :) Generalnie może nie stricte sauna, ale w tej strefie saun byliśmy :)
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Moja Ż robiła mi dobrze ręką w jacuzzi na sunarium :). Wszyscy poszli na seans przez co jazuzzi było puste (i okolica też) i skorzystaliśmy z okazji. Dosiadł się nawet do nas jakiś młodszy od nas gostek i do dziś się zastanawiam czy połapał się co ona mi robiła pod wodą :p.

Druga sytuacja to była taka, że moja robiła sobie dobrze również w jacuzzi w strefie saun w hotelu. Jacuzzi znajdowało się na podwyższeniu w strefie relaksui widać było z góry wszytskie leżaki na których odpoczywało kilku facetów. Moja pieściła się dość intesywnie, co widać było potwarzy aż do samego orgazmu. Ehhh ta świadość, że robiła to praktycznie przy innych była nieziemska :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry