• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks przy dziecku

Misteruv

Nowicjusz
Cześć pisze tu żeby zapytać sie co sadzicie o seksie przy dziecku. Pytanie kieruje do par które mają dzieci. My z żoną narazie dorobilismy sie 2 dzieci 5 letnia dziewczynka i 2 letni chłopiec. Od urodzenia dzieci postanowilismy razem z zoną że nie bedziemy ukrywać sie z seksem przed dziecmi, bo uznalismy że lepiej jak zobaczą uprawianie milosci miedzy dwoma zdrowo kochajacymi sie ludzmi, mniej bedzie wtedy niezrecznych chwil z tłumaczeniem dziecią co robia rodzice. Odglosy jęków żonki ruchanej w ciagu dnia to norma u nas w domu, oczywiscie robimy to za zamknietymi dzwiami ale czasami dziecko przychodzi z dzieciecej ciekawosci, nie panikujemy i mowimy dziecku żeby poczekał aż skonczymy sie kochac. Są pytania co robimy, odpowiadamy prost że uprawiamy miłość, przytulamy sie i calujemy, a mama jeczy z miłosci do tatusia

co o tym sadzicie? czy zle podchodzimy waszym zdaniem do seksu w domu? czy tez jestescie tak otwarci na to? Pytam z czystej ciekawosci
 
Kobieta

yakamoz

Seks Praktykant
Na razie Wasze dzieciaczki są na tyle małe ze nie rozumieją o co chodzi i wystarczy im jakakolwiek odpowiedź. Nasze są starsze o 3-4 lata i niestety musimy już bardziej uważać.
 

Misteruv

Nowicjusz
Na razie Wasze dzieciaczki są na tyle małe ze nie rozumieją o co chodzi i wystarczy im jakakolwiek odpowiedź. Nasze są starsze o 3-4 lata i niestety musimy już bardziej uważać.
czemu trzeba uwazac przeciez mozna dziecku wytlumaczyc jakos ze za zamkniete dzwi sie nie wchodzi a jezeli wejda to wytlumaczyc ze je kocha wtedy łatwiej bedzie rozmawiac o seksie i dzieci beda widziec ze seks uprawia sie z osoba ktora sie kocha bardzo
 
Mężczyzna

dodod

Nowicjusz
U mnie 3 dzieci, 6, 11 i 12 lat. Niestety muszę bardziej uważać :) choć jeszcze 4 lata temu zdarzyło się nawet w ich obecności dyskretnie kochać gdy oglądali bajki w TV
 
Kobieta

yakamoz

Seks Praktykant
czemu trzeba uwazac przeciez mozna dziecku wytlumaczyc jakos ze za zamkniete dzwi sie nie wchodzi a jezeli wejda to wytlumaczyc ze je kocha wtedy łatwiej bedzie rozmawiac o seksie i dzieci beda widziec ze seks uprawia sie z osoba ktora sie kocha bardzo
Ciekawski 7-8 latek będzie próbował otworzyć drzwi nawet gdy będą zamknięte na klucz, będzie zaglądał przez wąskie przeszklenia byle dowiedzieć się skąd biorą się te odgłosy.
Tłumaczenie w trakcie seksu nie jest proste, w pewnych momentach niemożliwe. Przy 5-6 latku można zaryzykować dochodzenie do końca, przy 7-8 latku już lepiej się powstrzymać, bo pytania są jak lawina.
Oczywiście warto mówić o uczuciu i o tym, że dorośli, tak jak dzieci, też mają potrzebę przytulania się.
 
Kobieta

yakamoz

Seks Praktykant
U mnie 3 dzieci, 6, 11 i 12 lat. Niestety muszę bardziej uważać :) choć jeszcze 4 lata temu zdarzyło się nawet w ich obecności dyskretnie kochać gdy oglądali bajki w TV
No właśnie, mam wrażenie, że te 7-8 lat to maksymalna granica do kiedy można sobie pozwolić na dyskretny seks w ich obecności.
Jak aktualnie wygląda to u Was przy starszych dzieciach?
 
Mężczyzna

VoyeurONu

Cichy Podglądacz
A jak dzieciak zacznie w przedszkolu opowiadać opiekunkom co się dzieje w domu? Mogą być z tego problemy...... Czy wydziwiam?
 

Misteruv

Nowicjusz
No właśnie, mam wrażenie, że te 7-8 lat to maksymalna granica do kiedy można sobie pozwolić na dyskretny seks w ich obecności.
Jak aktualnie wygląda to u Was przy starszych dzieciach?
my z żoną mamy zamiar dalej uprawiać głośny seks bo bardzo to lubimy i to jest najlepsze co może być. Wydaje mi sie ze jak taki dzwiek bedzie w domu w sypialni rodzicow to dla dziecka to bedzie norma i nie bedzie scen że cos jest nie tak. Pare razy dziecko juz nam weszlo do sypialni w czasie stosunku lub robilismy to przy dzieciach i nie reagowilismy pochopnie w strachu. Dzieci wydaja sie ze dla nich nasze zachowanie takie jest normalne.
 

Misteruv

Nowicjusz
A jak dzieciak zacznie w przedszkolu opowiadać opiekunkom co się dzieje w domu? Mogą być z tego problemy...... Czy wydziwiam?
Wydaje mi sie ze przedszkolanki czesto wysluchuja takich spraw ze dziecko zobaczyło seks rodziców ale jesli jest to normą w domu to dziecko nie będzię sie tym chwalić. Gorzej jak zobaczy w wieku 10 lat seks bo wejdzie do pokoju bo mama jeczy i boi sie ze tata ja bije. Nie bedzie wiedzialo o co chodzi i cieżej wtedy wytlumaczyc takie sprawy niż jak seks rodzicow jest codziennoscia w domu. W przyszłosci takie dziecko nie bedzie sie bało rozmawiac na tematy seksu z rodzicami bo bedzie widzialo otwartosc
 
Kobieta

yakamoz

Seks Praktykant
my z żoną mamy zamiar dalej uprawiać głośny seks bo bardzo to lubimy i to jest najlepsze co może być. Wydaje mi sie ze jak taki dzwiek bedzie w domu w sypialni rodzicow to dla dziecka to bedzie norma i nie bedzie scen że cos jest nie tak. Pare razy dziecko juz nam weszlo do sypialni w czasie stosunku lub robilismy to przy dzieciach i nie reagowilismy pochopnie w strachu. Dzieci wydaja sie ze dla nich nasze zachowanie takie jest normalne.
5 latek jeszcze nie reaguje ale poczekaj 2 lata 😉
 
Kobieta

yakamoz

Seks Praktykant
juz dla dzieci to norma wiec wtedy bedzie jeszcze wieksza mi sie wydaje i nie bedzie sie doszukiwac
Norma to jedno a rosnąca ciekawość to drugie. Zależy ile intymności jesteście w stanie pokazać dzieciom i czy seks który lubicie będzie właściwym obrazem dla dziecka. Ja nie mam nic przeciwko żeby widziały nas nago, przytulających i całujących się... ale lubimy ostrzejsze zabawy i w tej sytuacji wolałabym żeby dzieciaki same miały możliwość odkryć taka formę seksu która będzie im najbardziej odpowiadała.
 

Misteruv

Nowicjusz
Norma to jedno a rosnąca ciekawość to drugie. Zależy ile intymności jesteście w stanie pokazać dzieciom i czy seks który lubicie będzie właściwym obrazem dla dziecka. Ja nie mam nic przeciwko żeby widziały nas nago, przytulających i całujących się... ale lubimy ostrzejsze zabawy i w tej sytuacji wolałabym żeby dzieciaki same miały możliwość odkryć taka formę seksu która będzie im najbardziej odpowiadała.
znaczy takich ostrzejszych zabaw to chyba nieodpowiedzialne robic przy dziecku chodziło mi o zwykła miłosc delikatnie i milo. Nawet seks oralny przy dziecku nie wchodzi w gre tylko za zamknietymi dzwiami. Jakies takie fantazje nasze wspolne realizujemy o poznych godzinach w naszym łózku.
 
Mężczyzna

dodod

Nowicjusz
No właśnie, mam wrażenie, że te 7-8 lat to maksymalna granica do kiedy można sobie pozwolić na dyskretny seks w ich obecności.
Jak aktualnie wygląda to u Was przy starszych dzieciach?
Jedyna opcją jest czekanie aż zasną bo inaczej nie ma sensu brać się za cokolwiek jak nie wiadomo kiedy ktoś wyjdzie np. do WC lub kuchni. Pokój mamy przechodny więc każde wyjście z ich pokoju jest zarazem wejściem do naszego :). Oczywiście musze czasem uciszać moją gdy sie zapomni 🤣
 
Mężczyzna

Jedenon

Nowicjusz
my z żoną mamy zamiar dalej uprawiać głośny seks bo bardzo to lubimy i to jest najlepsze co może być. Wydaje mi sie ze jak taki dzwiek bedzie w domu w sypialni rodzicow to dla dziecka to bedzie norma i nie bedzie scen że cos jest nie tak. Pare razy dziecko juz nam weszlo do sypialni w czasie stosunku lub robilismy to przy dzieciach i nie reagowilismy pochopnie w strachu. Dzieci wydaja sie ze dla nich nasze zachowanie takie jest normalne.
Gorzej jak bedzie to dla nich tak normalne jak w przedszkolu czy szkole zaczną kogos gwałcić. Bo nie zrozumieją ze da kogos to nie jest normalne.
 
Mężczyzna

Sex&Orgasm

Nowicjusz
Ja akurat nie uwazam zeby to bylo normalne, zeby przy dzieciach uprawiac seks, to nie jest tak ze one tego nie rejestruja, przeciez niektore rzeczy zapamietuje czlowiek nawet z najmlodszych lat.
Jak dlamnie nie do przyjecia, a im dziecko starsze , to napewno samo nie bedzie sie czuc komfortowo ze za sciana w bialy dzien . ojciec matke posowa.
 
Mężczyzna

VoyeurONu

Cichy Podglądacz
My z mężem też się kochamy przy dzieciach , 12 i 14l nie ma dla nich ani dla nas nic dziwnego dzieci wiedzą że to co w domu zostaje w domu .
Co masz na myśli mówiąc "przy dzieciach"? W pokoju obok, w łazience?
12 i 14 lat to już dość sporo. Nie uważasz, że możecie takim zachowaniem nieco namieszać im w głowach?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry