• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks oralny K+2M

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja kiedyś miałem propozycję trójkąta kmm. Po zastanowieniu wykręciłem się brakiem czasu, tak naprawdę nie wiedziałem jak moje ciało i umysł zareaguje w towarzystwie innego kolesia, czy nie będę zbyt zdeprymowany i mi po prostu nie stanie? Albo on okaże się demonem seksu a ja mu nie dorównam?
Teraz czekam na okazję "ja posiedzę przy whisky i popatrzę a wy róbcie swoje, może dołączę".
 
Kobieta

Kasiczek

Nowicjusz
Ja kiedyś miałem propozycję trójkąta kmm. Po zastanowieniu wykręciłem się brakiem czasu, tak naprawdę nie wiedziałem jak moje ciało i umysł zareaguje w towarzystwie innego kolesia, czy nie będę zbyt zdeprymowany i mi po prostu nie stanie? Albo on okaże się demonem seksu a ja mu nie dorównam?
Teraz czekam na okazję "ja posiedzę przy whisky i popatrzę a wy róbcie swoje, może dołączę".
Prawidłowe podejście. 😘
 
Mężczyzna

007regis

Nowicjusz
Ja kiedyś miałem propozycję trójkąta kmm. Po zastanowieniu wykręciłem się brakiem czasu, tak naprawdę nie wiedziałem jak moje ciało i umysł zareaguje w towarzystwie innego kolesia, czy nie będę zbyt zdeprymowany i mi po prostu nie stanie? Albo on okaże się demonem seksu a ja mu nie dorównam?
Teraz czekam na okazję "ja posiedzę przy whisky i popatrzę a wy róbcie swoje, może dołączę".
W pełni rozumiem
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Moja żonka jako nastka doświadczyła takiej konfiguracji 2M+ona i wspomina to jako najlepszy seks w życiu (jak o tym opowiada, to robi się mokra i widać, że nadal się tym jara, mimo upływu ponad dekady). Było to od zawsze jej największą fantazją i udało się zrealizować. Oczywiście nie było to z nikim przypadkowym - jej partner i jego kolega, którego też znała, także pełne zaufanie. Z opowieści wynika, że była jak najbardziej dopieszczana i czuła się zadbana i zaopiekowana, tak że w żadnym momencie nie czuła się niekomfortowo (partnerzy byli po kilkanaście lat starsi). Nawet kamerka, którą zazwyczaj nagrywali swoje zabawy we dwoje była zawsze wyłączana. W związku z tym, nawet konfiguracja opisana w tym wątku, tj. podwójny oral był dla niej czymś bardzo przyjemnym i perwersyjnym zarazem, a finisz na twarzy tylko ją nakręcał to dalszych zabaw.
Było to dla mnie niezwykle podniecające o tym słuchać ale ani ja nie mam ochoty jej zapewniać podobnych atrakcji ani ona nie ma ochoty na powtórkę.
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Już jej tak nie buzują hormony jak w wieku nastoletnim i nie bardzo ma ochotę na seks pozamałżeński ;)
Zresztą, do czegoś takiego potrzeba zaufanej osoby a ja nie wyobrażam sobie zaprosić do sypialni swojego kolegę. No, może wyobrażam ale jako fantazję nie do spełnienia :D
 

Helena57

Nowicjusz
Nigdy kolega z pracy , czy znajomy absolutnie . Może na wakacjach ? Ale z wiekem powinna mieć chęć dla zdrowia ,ciała .Powodzenia
 
Kobieta

Laura98

Cichy Podglądacz
Miałam seks przyjaciela, z którym ostro poczyniałam, gdy nie byłam w związkach. Właściwie to dalej utrzymujemy koleżeński kontakt. Jakieś 1,5-2 lata temu byłam wieczorem lekko pijana i napalona. Napisałam do niego czy chce mnie zaliczyć, a on odparł, że nie bardzo, bo przyszedł kolega do niego i paja trawkę. Nie przeszkadzało mi to wtedy i podjechałam taksówką do nich. Oni siedzieli na kanapie paląc ze spodniami w dole, a ja klęcząc obciągałam im na zmianę. A na tym się nie skończyło... był to mój pierwszy trójkąt.
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Miałam seks przyjaciela, z którym ostro poczyniałam, gdy nie byłam w związkach. Właściwie to dalej utrzymujemy koleżeński kontakt. Jakieś 1,5-2 lata temu byłam wieczorem lekko pijana i napalona. Napisałam do niego czy chce mnie zaliczyć, a on odparł, że nie bardzo, bo przyszedł kolega do niego i paja trawkę. Nie przeszkadzało mi to wtedy i podjechałam taksówką do nich. Oni siedzieli na kanapie paląc ze spodniami w dole, a ja klęcząc obciągałam im na zmianę. A na tym się nie skończyło... był to mój pierwszy trójkąt.
Podoba mi się ta historia :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Bezpieczny seks oralny Seks 3
P Pozwalam żonie na seks oralny Seks 28
Keny łest Seks oralny lekki problem Seks 5
Z Co lepsze: seks waginalny, oralny czy sama ręka? Seks 126
Z Seks analny i oralny kontra klasyczny Seks 82

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry