• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks grupowy z żoną. Chcecie wiedzieć jak się bawimy? :)

Mężczyzna

malz4346

Nowicjusz
U mnie na odwrót ale myślę że te 1.5h to przecież nie jest nie wiadomo jak długo
1,5 h to też nie jest żaden wyczyn pamiętam kiedyś zaprosiliśmy do zabawy gościa co prawie całą noc żonkę mi obracał. Był koleś nie do zajechania z tym że on umiał powstrzymać wytrysk. To było na jego przewagę bo u mnie z tym jest różnie jak już mam się spuścić to po mnie :(
 

And

Nowicjusz
U mnie zabawa w wielokąt jest dość częsta ale głównie w układzie ja, żona i jej koleżanka. Moja żona preferuje seks z kobietą. Czasem zdarza się że zabawiamy się z jakąś parą ale jest to bardzo rzadko. Na samym początku naszego związku ustaliliśmy ze ona lubi kobiety i nie chce z tego zrezygnować a ja jako kochający mąż nie mogłem jej odmówić ;) przy okazji zaliczając wszystkie jej koleżanki.
 
Mężczyzna

malz4346

Nowicjusz
U mnie zabawa w wielokąt jest dość częsta ale głównie w układzie ja, żona i jej koleżanka. Moja żona preferuje seks z kobietą. Czasem zdarza się że zabawiamy się z jakąś parą ale jest to bardzo rzadko. Na samym początku naszego związku ustaliliśmy ze ona lubi kobiety i nie chce z tego zrezygnować a ja jako kochający mąż nie mogłem jej odmówić ;) przy okazji zaliczając wszystkie jej koleżanki.
Moja niestety nie jest Bi a że lubi innych kolegów to też jej na to pozwalam. Mega przyjemność brać żonę razem z innym lub tuż po innym.
 
Mężczyzna

missee

Cichy Podglądacz
1,5 h to też nie jest żaden wyczyn pamiętam kiedyś zaprosiliśmy do zabawy gościa co prawie całą noc żonkę mi obracał. Był koleś nie do zajechania z tym że on umiał powstrzymać wytrysk. To było na jego przewagę bo u mnie z tym jest różnie jak już mam się spuścić to po mnie :(
No u mnie tak samo heh nie jest to do opanowania jednak mam tyle dobrze ze po 15 min mogę dalej
 
Mężczyzna

Martin 83

Nowicjusz
moja zonka w zyciu na to nie pojdzie chociaz nie powiem czasem nie chce seksu wcale a czasem drze sie na caly dom RZNIJ MNIE , PIEPRZ MNIE , MOCNIEJ , SZYBCIEJ czasem za nia nie nadarzam ale nie powiem te opowiadanie tak mi zainspirowało , że az nie moge :(
Gdy ją ruchasz mów jej do ucha o innych kutasach że ja tak mocno rżną,ja tak swoją przekonałem, teraz ma ochotę żeby ją ruchać dwoma kutasami
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry