• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sauna - napletek

Mężczyzna

szkielet

Cichy Podglądacz
Panowie, jak idziecie na saunę do odsłaniacie napletek czy nie ? Pytam ponieważ zwróciłem uwagę że na saunach różnie bywa.
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Seks Praktykant
Miałem przygodę z żoną na saunie kiedyś 🤪 przyznam gorącą. Ale co do pytania, to różnie. Przyjemniej jednak z ściągniętym, aczkolwiek wtedy jakoś chętniej się cały podnosi i to nawet bez zbędnego myślenia czy patrzenia na kogos 🤪🤪 taki zboczuch 🤤😈
 
Mężczyzna

Ayreen

Nowicjusz
Ze ściągniętym napletkiem to ciepło sauny jest przyjemniejsze :D Odnośnie podnoszenia, to ani tak ani tak nie czuje żeby miało to wpływ, bo jednak w środku sauny jakoś bardziej myśli skupiają się wokół tego jak jest gorąco :)
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Widywałem nie raz i takie i takie, w zwykłej saunie nie porzypominam sobie paradowania z odsłoniętą żołędzią, zreszta w suchej przy temp ok95st i odpowiedniej wilgotnosci odczucie goraca na delikatnej zresztą skórze zoledzi byłoby wg mnie niekomfortowe przynajmniej i przypuszczam zreszta też, że obsługa sauny byłaby w stanie zareagować i poprosić o przywrócenie przyrodzenia do stanu nie budzącego zdziwienia lub zakrycie się, oczywiście nie mam na myśli przypadków obrzezania bo to inna sprawa zupełnie, natomiast w saunach "innych" żaden stan nie budzi zdziwienia a wręcz zainteresowanie innych obecnych.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
W Sauna Gdańsk Ogłoszenia 0
B Sauna Krakow Ogłoszenia 6
GentalmanAnalny Sauna Zielona Góra Ogłoszenia 0
W Sauna Łódź Ogłoszenia 9
O Sauna Poznań Seks 2

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry