• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Samoobrona

Kobieta

Aisog01

Erotoman
Cześć :)
Zapraszam do dyskusji. Jest to otwarty temat. Tutaj możecie dzielić się swoimi przeżyciami, w których czuliście się zagrożeni. Np. Chamskie docinki, ataki zboczeńców itp..

Samoobrona
Co posłużyło do obrony? Co nosicie ze sobą?
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Cześć :)
Zapraszam do dyskusji. Jest to otwarty temat. Tutaj możecie dzielić się swoimi przeżyciami, w których czuliście się zagrożeni. Np. Chamskie docinki, ataki zboczeńców itp..

Samoobrona
Co posłużyło do obrony? Co nosicie ze sobą?
Mój wzrost tutaj jest atutem-- 180 cm raczej nie zachęca do zaczepek. Wzrok zabijający, jak mi coś nie pasuje. Torebka - format A4 dużo pomieści i jest ciężka. 🤣
Jakiś czas temu ekscybicjonista chciał mnie zaskoczyć swoimi atrybutami. Wpadłam w taki śmiech, że szybciej nawiał, niż rozpiął płaszcz. 😏
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Mój wzrost tutaj jest atutem-- 180 cm raczej nie zachęca do zaczepek. Wzrok zabijający, jak mi coś nie pasuje. Torebka - format A4 dużo pomieści i jest ciężka. 🤣
Jakiś czas temu ekscybicjonista chciał mnie zaskoczyć swoimi atrybutami. Wpadłam w taki śmiech, że szybciej nawiał, niż rozpiął płaszcz. 😏
Super masz atrybuty 😀, nie musisz nic dodatkowego nosić.
Ale musiał być zmieszany 🤭
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Dwa razy w życiu udało mi się uniknąć gwałtu. Pierwszy raz gdy miałam naście lat - przez swoją głupotę, bo nie spodziewałam się zagrożenia.
A drugi raz, zostałam napadnięta.
Od tamtej pory zapobiegam sytuacjom, w których mogłaby mi się przytrafić jakaś zła przygoda.
Nie spaceruję sama w odludnych miejscach, na spacerach w pobliskim lesie zawsze ktoś mi towarzyszy, na rowerze jeżdżę tylko po ruchliwych trasach, jeżdżę tylko samochodem, unikam komunikacji miejskiej.... I tym samym mam święty spokój. ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Dwa razy w życiu udało mi się uniknąć gwałtu....
Kurwa mac!
Czy my faceci jestesmy idiotami do kwadratu, czy tylko ostatnimi odpadami genetycznym?
Odpadami, które należy bezwzględnie wykastrować?
A na rogatkach powiesić zdjęcie z ostrzeżeniem?
Tak jak jest wielu regionach Anglii? Tam nie ma już problemu pedofilii.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Oczywiście! I jest to prawidłowe, bo albo chronimy dzieci/ społeczeństwo. Albo udajemy, ze chronimy...
A wiec dlaczego nie?
Widzisz inne rozwiązanie?
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Dwa razy w życiu udało mi się uniknąć gwałtu. Pierwszy raz gdy miałam naście lat - przez swoją głupotę, bo nie spodziewałam się zagrożenia.
A drugi raz, zostałam napadnięta.
Od tamtej pory zapobiegam sytuacjom, w których mogłaby mi się przytrafić jakaś zła przygoda.
Nie spaceruję sama w odludnych miejscach, na spacerach w pobliskim lesie zawsze ktoś mi towarzyszy, na rowerze jeżdżę tylko po ruchliwych trasach, jeżdżę tylko samochodem, unikam komunikacji miejskiej.... I tym samym mam święty spokój. ;)
To jest najlepsze rozwiązanie. Dawno temu z kolegami urządziliśmy sobie popijawę w piwnicy, mieliśmy po 15, 16 lat, dzieci udające dorosłych. Rozgorzała dyskusja o seksie, cipkach itp. Każdy coraz bardziej nagrzany dyskusją, każdy chciałby zobaczyć na żywo, dotknąć taką cipe dojrzałej kobiety. W pewnym momencie kolega zaproponował - zgwałćmy jakąś babę!
- No co ty..
- Jak, gdzie ?
- Pójdziemy do parku i jakąś wciągniemy w krzaki
- Będzie krzyczeć...
- Zatkamy jej usta szmatą...
Do niczego nie doszło, sam przemawiałem za nie robieniem tego, choć różne myśli się kłębiły bo wizja ubarwiona wcześniejszymi opowieściami oraz alkohol robił swoje.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Dawno temu z kolegami urządziliśmy sobie popijawę w piwnicy, mieliśmy po 15, 16 lat, dzieci udające dorosłych. Rozgorzała dyskusja o
W takich mniej więcej okolicznościach miał miejsce pierwszy atak.
Było wesoło i śmiesznie - takie młodzieżowe spotkania. Ale nagle kolegom coś do głowy strzeliło.
Uważałam ich za kolegów i nigdy bym się nie spodziewała, że z ich strony może stać mi się coś złego. Poza tym działo się to w domu kolegi, którego ojciec był dyrektorem pobliskiej szkoły. Całe szczęście odpuścili.

Do dziś się zastanawiam, dlaczego nikomu o tym nie powiedziałam i dlaczego nie zgłosiłam na policji próby gwałtu.
Strach przed rodzicami? Strach, że się rozniesie i będę osiedlowym kapusiem? Strach przed zemstą? Nie wiem...
 
Mężczyzna

Marek35

Seks Praktykant
W takich mniej więcej okolicznościach miał miejsce pierwszy atak.
Było wesoło i śmiesznie - takie młodzieżowe spotkania. Ale nagle kolegom coś do głowy strzeliło.
Uważałam ich za kolegów i nigdy bym się nie spodziewała, że z ich strony może stać mi się coś złego. Poza tym działo się to w domu kolegi, którego ojciec był dyrektorem pobliskiej szkoły. Całe szczęście odpuścili.

Do dziś się zastanawiam, dlaczego nikomu o tym nie powiedziałam i dlaczego nie zgłosiłam na policji próby gwałtu.
Strach przed rodzicami? Strach, że się rozniesie i będę osiedlowym kapusiem? Strach przed zemstą? Nie wiem...
Zapewne strach przed tym co będzie... "Co ludzie powiedzą..." Ba a co jak wmówią wszystkim że sama chciałam, że nie wiedzą o co chodzi... A później wszyscy powiedzą że dziwka i wg... Niestety boimy się działać... I oczywiście nie neguję bo nie jest to łatwa sytuacja... Jest wręcz kurewska i nie powinna nigdy mieć miejsca... Ani gwałt czy jego próba ani późniejsze zastanawianie się co zrobić jak z tym dalej żyć... A podejżewam że nie jest Ci łatwo tym bardziej że zdarzyło się 2 razy...
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry