• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rozmowy na komunikatorach partnerów i partnerek

Mężczyzna

energetyczny

Nowicjusz
Wpadłem na ciekawą rozkmine Dotyczącą tego że w dzisiejszych czasach większość ludzi używa komunikatorów i ludzie najzwyczajniej w świecie na takowych romansują. Pisza flirtują i mają romanse a telefon to skarbnica wiedzy na nasz temat.
W związku z tym tak się zastanawiam ilu z was wie że wasi partnerzy / partnerki piszą o sexie z inną osobą?
Ilu z was ma przekonanie że wie a druga strona ukrywa i wydaje jej się że nie wiecie Myślę że dokładnie wyjaśniłem o co mi chodzi fajna refleksja było by napisanie czy to już w waszej ocenie zdrada czy jeszcze nie? Mam na myśli pisanie odęcie z inną osobą o seksie. Czasem wychodzą z tego przezabawne sytuacje a czasem mega awantury 😂😂😂. Uśmiechu i pozytywnej energii dla czytających i biorących udział w dyskusji
 
Mężczyzna

argostamina

Nowicjusz
Moja żona czasem pisze z koleżankami o seksie. Na zasadzie wymiany doświadczeń. Kiedyś mi nawet pokazywała dla śmiechu wymieniały się zdjęciami swoich zabawek Myślę że kobiety częściej między sobą się na takie tematy konsultują. My faceci raczej wolimy się chwalić i szczycić:)
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Wpadłem na ciekawą rozkmine Dotyczącą tego że w dzisiejszych czasach większość ludzi używa komunikatorów i ludzie najzwyczajniej w świecie na takowych romansują. Pisza flirtują i mają romanse a telefon to skarbnica wiedzy na nasz temat.
W związku z tym tak się zastanawiam ilu z was wie że wasi partnerzy / partnerki piszą o sexie z inną osobą?
Ilu z was ma przekonanie że wie a druga strona ukrywa i wydaje jej się że nie wiecie Myślę że dokładnie wyjaśniłem o co mi chodzi fajna refleksja było by napisanie czy to już w waszej ocenie zdrada czy jeszcze nie? Mam na myśli pisanie odęcie z inną osobą o seksie. Czasem wychodzą z tego przezabawne sytuacje a czasem mega awantury 😂😂😂. Uśmiechu i pozytywnej energii dla czytających i biorących udział w dyskusji
tyle wiem, że koleżanka, z którą co jakiś czas zdarzy się nawiązać różnorakie tematy podczas rozmowy, nigdy nie robi tego przy swoim facecie, bo ten od razu widzi po niej, że coś się kroi i że są pisane na telefonie grubsze tematy
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry