• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rodzeństwo, kuzynostwo

Kobieta

pinkprint

Cichy Podglądacz
Nie wiem do jakiej kategorii podpiąć temat.
Czy ktoś z Was tak jak ja ma z dzieciństwa doświadczenia ,,seksualne" z rodzeństwem lub kuzynostwem?
Typu oglądanie nagich ciał, symulowanie i tak dalej. Opowiadajcie.
 
Mężczyzna

Mlooddyy

Cichy Podglądacz
Przed świętami zadzwoniła do mnie kuzynka czy dam radę podejść pomóc jej w zadaniu domowym. Ogólnie to mieszka 2 klatki dalej i często dzwoni jak czegoś nie umi i pyta czy jej pomogę, bo jej mama a moja ciocia długo pracuje a więc i tym razem poszedłem jej pomóc. Po zrobieniu zadań kuzynka mówi że dostała 5 z wypracowania w którym jej pomagałem i nie wie jak ma mi dziękować. Powiedziałem że zwykłe dziękuję wystarczy a ona dała mi buziaka, przytuliła i powiedziała dziękuję. Po tym buziaku mnie zauroczyło, popatrzyłem jej w oczy i zacząłem całować a wtedy to jeszcze bardziej się zapomniałem i złapałem ją za pośladki i powoli posadziłem na moich kolankach. Po jeszcze chwili namiętnego całowania mi już stał na maxa a ona go wyraźnie czuła bo dosłownie na nim siedziała. I wtedy ocknąłem się że ja to robię z kuzynką, wstałem nagle przeprosiłem ją i wyszedłem szybko. Najlepsze w tym wszystkim jest to że, ona napisała do mnie że to było cudowne, że jej się podobało i chce to jeszcze raz to zrobić i nie tylko to. I mam dylemat co z nią zrobić 🙉
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry